Wiadomości branżowe

Banki centralne w zarządzaniu kryzysem finansowym ? strategie wyjścia

25 listopada o godzinie 15.00 odbędzie się kolejne seminarium w ramach wspólnego cyklu przygotowywanego przez BRE Bank oraz Centrum Analiz Społeczno Ekonomicznych. Tematem spotkania będzie rola banków centralnych w zarządzaniu kryzysem finansowym. W dyskusji panelowej udział weźmie Andrzej Rzońca, członek Rady Polityki Pieniężnej oraz Dobiesław Tymoczko z Narodowego Banku Polskiego.

Przebieg seminarium, które odbędzie się w centrali BRE przy ul. Senatorskiej 18 w Warszawie, można będzie śledzić za pośrednictwem transmisji on-line dostępnej na stronie internetowej portalu Bankier.pl  pod adresem: http://bankier.tv/live/brecase/ 

BRE Bank od wielu lat współpracuje z Fundacją Naukową CASE (Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych) współorganizując cykliczne seminaria oraz wydając towarzyszące seminariom publikacje – Zeszyty BRE Bank – CASE. Seminaria i zeszyty koncentrują się na kluczowych zagadnieniach sektora finansowego, finansów publicznych, unii monetarnej i innych bieżących, ważnych zagadnieniach polityki gospodarczej w Polsce i na świecie. Zachęcamy do zapoznania się z publikacjami dostępnymi na stronach BRE Banku i Fundacji CASE. 

CASE jest międzynarodowym, niezależnym centrum badawczym i doradczym, prowadzącym działalność non-profit w zakresie transformacji w Europie Środkowej i Wschodniej, na Zakaukaziu i w Azji Środkowej, integracji europejskiej oraz gospodarki światowej. 

Seminarium zatytułowane „Banki centralne w zarządzaniu kryzysem finansowym – strategie wyjścia” będzie już 111 spotkaniem z cyklu prowadzonego przez BRE Bank i CASE.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts