Pożyczka na święta dostępna od ręki, teraz także w sobotę

Przez trzy kolejne soboty (27 listopada, 4 i 11 grudnia) Bank Pekao zwiększy ponad trzykrotnie liczbę otwartych oddziałów. Dzięki temu klienci szukający dodatkowych funduszy na świąteczne wydatki będą mogli otrzymać pożyczkę ekspresową w Banku Pekao od ręki, nie płacąc za nią prowizji.

 ?Otwarte Soboty Pożyczki Ekspresowej? będą organizowane w 226 oddziałach Banku Pekao, podczas gdy zazwyczaj w soboty czynnych jest około 60 oddziałów. Powodem podjęcia takiej decyzji jest gorący okres przedświąteczny, w którym klienci często mają problemy z dotarciem do oddziału banku w dzień powszedni. Wystarczy zaledwie jedna wizyta w banku, by otrzymać pożyczkę ekspresową. 

Parametry tej oferty są wyjątkowo korzystne z punktu widzenia klienta: zerowa prowizja, brak opłaty przygotowawczej, brak obowiązkowego ubezpieczenia czy wreszcie limitu minimalnego dochodu klienta. Maksymalna kwota kredytu to aż 100 tys. zł, a sama pożyczka może być spłacana nawet przez okres sześciu lat. Przykładowo, dla pożyczki o wartości 2 tys zł zaciągniętej na okres 12 miesięcy rata wynosi zaledwie 186 zł miesięcznie, przy okresie 3 lat zmniejsza się do 74 zł. 

Dodatkową przewagą względem innych ofert rynkowych jest także to, że oferta pożyczki ekspresowej nie jest ograniczona tylko do klientów Banku Pekao. Każda osoba potrzebująca dodatkowych środków na wydatki świąteczne może przyjść do oddziału Banku Pekao i wnioskować o pożyczkę. 

?Otwarte Soboty Pożyczki Ekspresowej? to kolejna akcja promocyjna związana z aktywnością oddziałów banku w soboty. W czerwcu i wrześniu podobne inicjatywy z sukcesem przeprowadzane były w odniesieniu do sprzedaży kredytów hipotecznych.

Pożyczka ekspresowa jest jednym z najpopularniejszych produktów kredytowych w Banku Pekao. W samym trzecim kwartale łączna kwota udzielonych pożyczek przekroczyła 1 mld 180 mln zł, co oznacza wzrost o 43 proc. w ujęciu rocznym.

Lista oddziałów, w których prowadzona jest akcja ?Otwarte Soboty Pożyczki Ekspresowej? znajduje się na stronie www.pekao.com.pl

Bank Pekao SA działa od ponad 80 lat i jest jednym z największych banków Europy Środkowo-Wschodniej. Dysponuje drugą co do wielkości siecią oddziałów (ponad 1000 placówek w całym kraju) oraz siecią ponad 4000 bezpłatnych bankomatów w Polsce i 20 000 w całej Europie. Bank Pekao SA obsługuje ponad 5 milionów klientów.

Bank Pekao SA w 2010 roku otrzymał tytuł "Najcenniejszej polskiej firmy 2009 r." tygodnika "Newsweek" i AT Kearney Czterokrotnie zdobył tytuł Najlepszego Banku w Polsce w roku 2005, 2008, 2009 oraz 2010 przyznawany przez magazyn ?Euromoney?, tytuł Najlepszego Polskiego Banku w roku 2006, 2009 oraz 2010 magazynu ?Global Finance?, a także trzykrotnie był uznawany za Najlepszy Bank w Polsce w roku  2009, 2008 i 2004 przez magazyn ?The Banker? . 

Bank Pekao SA należy do Grupy UniCredit, jednej z wiodących międzynarodowych instytucji finansowych, która jest silnie zakorzeniona w 22 europejskich krajach, prowadzi prawie 9600 placówek oraz zatrudnia ponad 161 tys. osób, według stanu na koniec czerwca 2010 roku.

 

Źródło Bank Pekao SA. Dostarczył netPR.pl

Źródło informacji - Newseria

Authors

Related posts

Top