Wiadomości branżowe

100 000 Klientów mBIZNES

mBank wybrało ponad 100 tys. przedsiębiorców, którzy otworzyli prawie 127 tys. rachunków mBINZES. Jednocześnie najnowsze badania wykazały, że to właśnie oferta mBanku jest najczęściej wybieraną przez lekarzy.

Według ostatniego badania Instytutu GFK Polonia, lekarze prowadzący działalność gospodarczą najchętniej zakładają firmowy rachunek w mBanku.

Podstawowymi cechami, decydującymi o atrakcyjności rachunku mBIZNES konto są:

  • bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku,
  • bezpłatne przelewy do ZUS i US,
  • brak wymaganych minimalnych wpływów na rachunek,
  • szeroka sieć bankomatów,
  • oraz łatwa i wygodna obsługa konta przez telefon i Internet.

Liczba osób korzystających z rachunku mBIZNES konto w ciągu roku wzrosła o ponad 40%.

Już wkrótce mBank rozszerzy swoją ofertę o kolejne produkty kredytowe dla firm: innowacyjny produkt hipoteczny, prosty i łatwo dostępny kredyt odnawialny oraz kartę obciążeniową Visa Business. Wprowadzenie tych produktów pozwoli na zaspokojenie potrzeb kredytowych Klientów mBIZNES i w znacznym stopniu uatrakcyjni ofertę dla mikrofirm. Sądzę, że zmiany te pozwolą w 2006 roku stac się 5 bankiem w Polsce pod względem liczby obsługiwanych mikroprzedsiębiorstw ? mówi Marek Piotrowski, Dyrektor Linii Biznesowej mBIZNES.

Jednocześnie Klienci mBanku, którzy do końca listopada złożą wniosek o kartę Visa Business Electron przyznawaną do rachunku mBIZNES konto, przez rok (do końca listopada 2006 roku) nie zapłacą za jej użytkowanie.

mBank proponuje przedsiębiorcom rachunek rozliczeniowy mBIZNES konto wraz z wysoko oprocentowanym rachunkiem oszczędnościowym mBIZNES max oraz kartę debetową Visa Business Electron. Dodatkowo Klienci prowadzący działalność gospodarczą mogą skorzystać z atrakcyjnego mBIZNES debetu (nawet 12 500 zł) ? na finansowanie bieżących wydatków.

Małe firmy mogą i chcą w coraz większym stopniu korzystać z bankowości elektronicznej. Dla mBanku jest to duża szansa, której z pewnością nie zaprzepaścimy – dodaje Marek Piotrowski.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts