Wiadomości branżowe

Wiosenna pożyczka “Nowalijkowa”

Bank Pekao SA od 1. marca rozszerza swoją ofertę o okazjonalną pożyczkę “Nowalijka” dla klientów indywidualnych. Kwota pożyczki “Nowalijka” może wynieść od 1.000 do 10.000 zł, a okres spłaty to 6 lub 12 miesięcy. Oprocentowanie pożyczki ustalono na poziomie 14 proc. w skali roku (stałe).

O pożyczkę można wystąpić do 17 maja br. w każdym oddziale Banku Pekao SA, telefonicznie (Telepekao 24) oraz korespondencyjnie.

Warunkami ubiegania się o pożyczkę “Nowalijka” są: posiadanie adresu zameldowania na pobyt stały lub czasowy w Polsce trwający ponad dwa miesiące oraz przedstawienie dokumentu potwierdzającego źródło dochodów przynajmniej z ostatnich trzech miesięcy.

Opłata za uruchomienie pożyczki wynosi 55,5 zł przy deklaracji spłaty z Eurokonta, a w pozostałych przypadkach 74 zł (100 zł – jeśli pożyczkobiorca nie jest klientem Banku Pekao SA). Za wcześniejszą spłatę pożyczki “Nowalijka” bank pobiera 60 złotych. Okres kredytowania – w wyniku prolongaty – może być wydłużony maksymalnie o 6 miesięcy.

Źródło Bank Pekao SA. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts