Konto Wiadomości branżowe

Wind Mobile ? relacje inwestorskie na medal

Magazyn dla inwestorów TREND wyróżnił Wind Mobile za najwyższą jakość relacji inwestorskich.

Badaniu zostało poddanych 360 spółek notowanych na New Connect. Wśród badanych spółek 13 zostało wyróżnionych w zakresie jakości prowadzonych relacji inwestorskich.

„Bardzo się cieszę, że nasza dbałość o jakość relacji z inwestorami została doceniona. Od początku przygody z Giełdą Papierów Wartościowych przywiązywaliśmy dużą wagę do rzetelnego i sprawnego kontaktu z akcjonariuszami. Obecne wyróżnienie to efekt pracy całego zespołu firmy, który z dużym zaangażowaniem i zrozumieniem podchodzi to tego tematu. Mamy w firmie głęboko wpojone zasady, iż akcjonariusze zapewniają paliwo dla rozwoju Wind Mobile i z tego powodu należy im się odpowiedni szacunek oraz atencja.

Staramy się w sposób zrównoważony docierać zarówno do inwestorów instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Regularne spotkania z dużymi instytucjami finansowymi na stałe zagościły w kalendarzu moich działań. Aby nawiązać bezpośredni kontakt z inwestorami indywidualnymi będziemy obecni podczas tegorocznej edycji konferencji Wall Street, która odbędzie się w dniach 1-3 czerwca w Zakopanem.

Nagrodę traktujemy jako motywację do dalszej pracy w tym kierunku, bo wiemy, że wiele aspektów naszych relacji inwestorskich możemy jeszcze udoskonalić. Za dobry znak przyjmuję, iż nagroda zbiegła się idealnie w czasie z uruchomionym przez nas nowym serwisem inwestorskim. Nowy serwis pozwala wygodniej i szybciej dotrzeć do informacji interesujących inwestora. Pracujemy również nad sukcesywnym zwiększaniem zakresu raportów okresowych. Chcemy być spółką z New Connect raportującą zgodnie ze standardami dużego parkietu.” – mówi Igor Bokun, prezes zarządu Wind Mobile.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem prezentującym wyniki badania, który znajduje się pod adresem http://www.gazetatrend.pl/artykuly/392-newconnect-inwestor-indywidualny-niekoniecznie-pozadany
Pełne wydanie dostępne jest pod adresem: http://www.gazetatrend.pl/pobierz/2012-03

Similar Posts