W 2011 roku Samsung sprzedał 300 milionów telefonów na świecie

Seul, Korea, 11 grudnia 2011 – Samsung Electronics Co. ogłosił, że firma po raz pierwszy w swojej historii sprzedała 300 milionów egzemplarzy telefonów w jednym roku.

Rok 2011 był niezwykle pomyślny dla wszystkich linii telefonów Samsung. Ogromny sukces odniosły dwa flagowe modele: GALAXY S oraz GALAXY S II. Zaowocowało to szybko rosnącą popularnością innych produktów z rodziny GALAXY, czyniąc ją jedną z najbardziej rozpoznawalnych linii urządzeń na świecie. Smartfon GALAXY S II, który miał swoją premierę w 2011 roku, pobił rekord, sprzedając się w liczbie 10 milionów egzemplarzy szybciej niż jakikolwiek inny model telefonu w historii Samsung.

Równolegle na całym świecie coraz lepiej sprzedają się smartfony Samsung z systemem bada, który niedawno miał premierę swojej drugiej odsłony – bada 2.0. Rodzina telefonów Wave, które pracują w oparciu o ten system, również doczekała się tegorocznych premier, m.in. flagowego modelu Wave 3, który jest już dostępny również w Polsce.

Samsung wychodzi również poza kategorię smartfonów proponując zupełnie nowe, niespotykane do tej pory na rynku rozwiązania, takie jak GALAXY Note. Pierwsze urządzenie mobilne z ekranem o przekątnej 5,3 cala Super AMOLED to swoiste połączenie mobilności charakteryzującej smartfony z unikalnym interfejsem, łączącym technologie nawigacji dotykiem i rysikiem. Od swojej niedawnej premiery na polskim rynku GALAXY Note nie przestaje zachwycać użytkowników swoją funkcjonalnością i cieszy się rosnącą popularnością.

Źródło informacji - Newseria

Authors
Tags , ,

Related posts

Top