Wiadomości branżowe

STU na Życie najbardziej stabilne

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Ergo Hestia zajęło pierwsze miejsce w rankingu 50 najbardziej stabilnych instytucji finansowych w Polsce.

Zestawienie polskich firm przygotowała „Gazeta Finansowa” wraz z Centrum Badań Społeczno-Finansowych. Wybrano 50 firm, które w ciągu ostatnich trzech lat wykazały się najbardziej stabilnym wzrostem przychodów. „Konstruując ranking, wzięliśmy pod uwagę dynamikę przychodów uzyskanych w pierwszych półroczach lat 2008/2009 i 2009/2010 oraz wielkość przychodów osiągniętych w ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2010 r. Uszeregowaliśmy dane i przyznaliśmy punkty, które potem zsumowaliśmy” – informuje redakcja.

Poza spółką życiową w pierwszej piątce rankingu znalazły się także oba towarzystwa majątkowe Grupy: MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń (miejsce 3) oraz Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA (miejsce 4).

To nie pierwsza w tym roku nagroda dla życiowej spółki sopockiego ubezpieczyciela. W kwietniu STUnŻ zostało uznane za najlepszą i najefektywniejszą w Polsce firmę finansową w rankingu „Rzeczpospolitej”.

 

Źródło Hestia SA. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts