Wiadomości branżowe

Na święta kredyt gotówkowy bez prowizji w Banku Pocztowym

Od 3 grudnia br. osoby wnioskujące o kredyt gotówkowy Raz Dwa Banku Pocztowego przez internet, nie zapłacą prowizji za jego udzielenie. 

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi czas zwiększonych wydatków związanych z ich organizacją i kupowaniem prezentów dla najbliższych. Dobrym sposobem finansowania jest specjalna świąteczna oferta kredytu gotówkowego Raz Dwa Banku Pocztowego.

W obowiązującej od 3 do 22 grudnia 2010 r. promocji  Bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu oraz wprowadza preferencyjne oprocentowanie na poziomie 15% w skali roku. Świąteczna propozycja Banku Pocztowego dotyczy kredytów powyżej 5 tys. zł lub o okresie kredytowania przekraczającym 60 miesięcy, o które Klienci wnioskowali za pośrednictwem strony internetowej www.pocztowy.pl.

Podstawowe parametry Kredytów Raz Dwa na preferencyjnych warunkach to, poza brakiem prowizji za udzielenie kredytu oraz promocyjnym oprocentowaniem na poziomie 15% w skali roku, kwota kredytu od 5 tys. do 100 tys. zł oraz długi, mogący wynosić nawet 120 miesięcy okres kredytowania. Zgody współmałżonka Bank wymaga powyżej kwoty 10 tys. zł. Świąteczne kredyty gotówkowe w Banku Pocztowym udzielane są na podstawie zaświadczenia o dochodach Kredytobiorcy.

Promocja dotyczy kredytów, o które Klienci wnioskują drogą elektroniczną. By to zrobić wystarczy wypełnić wniosek, dostępny na stronie internetowej Banku Pocztowego. Wkrótce po tym Klient otrzyma informację o decyzji kredytowej oraz zostanie zaproszony do podpisania Umowy w najbliższej placówce Banku Pocztowego lub Urzędzie Pocztowym.

Źródło Bank Pocztowy SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy