Konto Wiadomości branżowe

Skonsoliduj swoje zobowiązania w Banku Pocztowym

Kredyt gotówkowy z przeznaczeniem na konsolidację Banku Pocztowego zajął drugie miejsce w styczniowym rankingu eksperckim kredytów konsolidacyjnych. 

Autorzy styczniowego zestawienia szukali najkorzystniejszego na rynku rozwiązania dla konsolidacji zobowiązań finansowych osoby, która chciałaby wziąć kredyt na 50 tys. zł, rozłożony na 60 równych rat, bez zabezpieczenia hipotecznego.

Oferta Banku Pocztowego zajęła drugie miejsce. Charakteryzuje się ona brakiem prowizji oraz RRSO wynoszącym 13,20%. W rezultacie całkowita kwota do spłaty przez Klienta wynosi 67 tys. zł. Zestawienie przygotowane zostało przez ekspertów z Totalmoney.

Kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym może zostać przeznaczony nawet w 100% na konsolidację zobowiązań Klienta w innych bankach. Minimalna wysokość kredytu wynosi 500 zł, a długość okresu kredytowania to nawet 150 miesięcy.

Do 31 marca br. trwa Zimowa promocja kredytów gotówkowych z oprocentowaniem wynoszącym 12,49% oraz bez prowizji. Bank oferuje do kredytu ubezpieczenie na życie NNW lub od utraty gotówki. Klient może przeznaczyć do 10% promocyjnego kredytu na spłatę dotychczasowych zobowiązań w Banku Pocztowym.

Promocyjna oferta została wyróżniona w przez serwis Totalmoney jako jedna z najatrakcyjniejszych na rynku. W uzasadnieniu twórców rankingu można przeczytać m.in.: „Propozycja Banku Pocztowego wydaje się być bezkonkurencyjna! Niskie oprocentowanie, brak prowizji oraz baaardzo długi okres spłaty (dzięki czemu rata może być naprawdę niska) sprawiają, że jest to zdecydowanie jedna z najlepszych dostępnych dziś na rynku ofert! Polecamy!”

Bank Pocztowy oferuje kredyty gotówkowe, mieszkaniowe, mieszkaniowe z dopłatami w ramach programu Rodzina na swoim (również dla osób stanu wolnego tzw. singli) oraz pożyczki hipoteczne i konsolidacyjne.

Klienci mogą wnioskować o kredyty gotówkowe w Placówkach Banku, w Urzędach Pocztowych, przez Internet lub za pośrednictwem Infolinii.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy