Wiadomości branżowe

Zimowa promocja z Orange w lutym

W ciągu całego lutego na wszystkich tankujących na stacjach LUKOIL czeka miła niespodzianka. epay Polska wraz z Orange przygotowały w tym czasie specjalną promocję dla posiadaczy telefonów na kartę. Każdy kto za pośrednictwem terminalu epay

W ciągu całego lutego na wszystkich tankujących na stacjach LUKOIL czeka miła niespodzianka. epay Polska wraz z Orange przygotowały w tym czasie specjalną promocję dla posiadaczy telefonów na kartę. Każdy kto za pośrednictwem terminalu epay kupi doładowanie w Orange za 35 zł, otrzyma dodatkowe 60 minut na rozmowy wewnątrz sieci.

Doładowanie promocyjne występuje w formie wydruku z terminala z zamieszczonym 14-cyfrowym kodem. Aby doładować konto należy w telefonie wpisać: *125*14 cyfrowy kod# i nacisnąć zieloną słuchawkę. O doładowaniu i otrzymaniu dodatkowych minut poinformuje SMS od operatora.

W promocji doładowania 35 + 60 dodatkowa godzina na połączenia wewnątrz sieci może być wykorzystana w przeciągu miesiąca od momentu zasilenia środków. Sama ważność konta jest przedłużana o 9 miesięcy.

***

Dodatkowe informacje

epay Polska ? spółka należąca do Euronet Worldwide, Inc. (NASDAQ: EEFT), jest wiodącym w Polsce dystrybutorem elektronicznych doładowań kont telefonów komórkowych za pomocą terminali POS i bankomatów. Dodatkowo pod marką epay dostępne jest szerokie portfolio produktów i usług takich jak: karty do rozmów międzynarodowych VoIP, karty przedpłacone i podarunkowe, a także płatności kartą i płatności rachunków. Ponadto, na terminalach epay, dostępne są karty paysafecard oraz Ukash służące do płatności internetowych. Nowością w ofercie epay są kupony OVI Muzyka umożliwiające płacenie za muzykę w serwisie internetowym OVI Muzyka. Firma dysponuje siecią terminali POS w ponad 9 000 lokalizacji.

Orange ? marka telefonii komórkowej, której operatorem jest Polska Telefonia Komórkowa Centertel. Na światowym rynku marka Orange pojawiła się w 1994 roku. Polskim klientom znana jest od 2005 roku, kiedy zastąpiła popularną Ideę. Klienci Orange mogą korzystać z szerokiego portfolio usług i promocji, takich jak: oferty abonamentowe, na kartę (pre-paid), mix, dostęp do Internetu o największym zasięgu w Polsce oraz liczne usługi dodatkowe, w tym: pocztę elektroniczną, roaming, usługi multimedialne, portal mobilny Orange World i mobilną telewizję w komórce.

A to już wiesz?  UNIQA TU wśród najbardziej stabilnych instytucji finansowych

LUKOIL Polska ? jest jedną z czołowych spółek naftowych i gazowniczych. Jest to międzynarodowy, prywatny koncern, który powstał w 1991 roku. Koncern zajmuje drugą pozycję na świecie wśród prywatnych przedsiębiorstw notowanych na giełdzie pod względem udokumentowanych złóż węglowodorów. Przeprowadzony przez niezależną firmę audyt oszacował łączną sumę zapasów na 01 stycznia 2009r. na 19,3 mld. baryłek ropowego ekwiwalentu (w tym 14,5 mld. baryłek ropy oraz 29,3 tryliona stóp sześciennych gazu).

Głównym obszarem działalności jest poszukiwanie i wydobycie ropy naftowej i gazu ziemnego oraz produkcji, sprzedaży i marketingu wyrobów petrochemicznych.

LUKOIL prowadzi obecniedziałalność w ponad trzydziestu krajach świata, gdzie udostępnia swoje produkty oraz sieć nowoczesnych stacji paliw. Koncern jest właścicielem ponad 6000 stacji, w tym ponad 1500 w USA oraz 700 w Turcji, po przejęciu koncernu Akpet w roku 2008. Lukoil jest właścicielem nowoczesnych rafinerii, zakładów przetwarzania gazu oraz kompleksów petrochemicznych, nie tylko w Rosji, ale również w innych krajach europejskich, Azji oraz USA. Przetwórstwo ropy w rafineriach LUKOIL przekroczyło 56,3 mln ton.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy