Wiadomości branżowe

Rossmann świętował otwarcie 500 sklepu w Polsce

W środę, 17 listopada, w Arkadach Kubickiego przy Zamku Królewskim w Warszawie, firma Rossmann świętowała otwarcie pięćsetnej drogerii w Polsce.

Największa sieć drogeryjna w Polsce jest częścią niemieckiej grupy Rossmann GmbH, która ma swoje sklepy w Niemczech, Polsce, Czechach, Albanii, Turcji oraz na Węgrzech. Na imprezę jubileuszową do Warszawy przyjechali szefowie grupy z jej właścicielem Dirkiem Rossmannem na czele. Nie zabrakło także przedstawicieli firm i instytucji na co dzień współpracujących z firmą Rossmann w Polsce. Wśród nich byli m.in. Bożena Walter, prezes Fundacji TVN „Nie jesteś sam”, Irena Eris i Henryk Orfinger – właściciele firmy Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris S.A, Dorota i Wojciech Soszyńscy – właściciele firmy Oceanic S.A.. Jubileuszowy koktajl odwiedziły także znane twarze show biznesu: Magda Mołek, Olivier Janiak, Aleksandra Szwed, Marcin Chochlew.

Goście mogli między innymi poznać plany związane z rozwojem Rossmanna w Polsce, które przedstawił Marek Maruszak, prezes zarządu firm, a także posłuchać koncertu Agi Zaryan, jednej z największych polskich gwiazd muzyki jazzowej, którą na koncertach w kraju zobaczyć można bardzo rzadko. 

Źródło Rossmann SDP Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy