Konto Wiadomości branżowe

Promocja doładowań T-Mobile w sieci REAL

epay Polska wraz z T-Mobile i siecią REAL zorganizował promocję dla użytkowników telefonów komórkowych. Od 15 listopada do 15 grudnia każdy kto za pośrednictwem terminalu epay w sieci REAL doładuje telefon na kartę T-Mobile o wartości 50 zł, otrzyma dodatkowe 20% wartości doładowania.  

Wszyscy klienci sklepów sieci REAL będą informowani o promocji za pomocą plakatów porozwieszanych w strefach przykasowych oraz marketowych gazetkach.

Więcej informacji na temat epay oraz współorganizowanych przez tę usługę promocjach można dowiedzieć się na stronie www.euronetpolska.pl

***

Dodatkowe informacje

epay Polska – spółka należąca do Euronet Worldwide, Inc. (NASDAQ: EEFT), jest wiodącym w Polsce dystrybutorem elektronicznych doładowań kont telefonów komórkowych za pomocą terminali POS
i bankomatów. Dodatkowo pod marką epay dostępne jest szerokie portfolio produktów i usług takich jak: karty do rozmów międzynarodowych VoIP, karty przedpłacone i podarunkowe, a także płatności kartą i płatności rachunków. Ponadto, na terminalach epay, dostępne są karty paysafecard oraz Ukash służące do płatności internetowych. Nowością w ofercie epay są kupony OVI Muzyka umożliwiające płacenie za muzykę w serwisie internetowym OVI Muzyka. Firma dysponuje siecią terminali POS w ponad 9 000 lokalizacji.

T-Mobile – jedna z największych sieci komórkowych w Polsce, świadczy pełen zakres usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Sieć T-Mobile oferuje usługi telefonii i internetu mobilnego oraz stacjonarnego w systemach abonamentowych, przedpłaconych i mix.

REAL – sieć hipermarketów obecna na terenie całej Polski.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy