Przyłącz się do mBanku!

Do Programu Partnerskiego mBanku przyłącza się średnio 250 nowych Partnerów w miesiącu. W ramach promocji Partnerzy otrzymują 40% bonus na reklamę.

mBank.net.pl - jedyny program partnerski prowadzony przez bank - zdobywa coraz więcej kooperantów. Obecnie ponad 5200 Partnerów mBanku zarejestrowało 7200 adresów internetowych. Za pośrednictwem programu osoby prywatne oraz firmy mogą sprzedawać ofertę mBanku.

Sprzedaż poprzez strony partnerskie stale wzrasta, a co za tym idzie, rosną również zyski Partnerów mBanku. Przyczyniło się do tego m.in. udostępnienie Partnerom ponad 180 materiałów promocyjnych. Partnerzy mogą otrzymać także bonus na dodatkową reklamę w www.AdKontekst.pl w wysokości 40% wartości zainwestowanej na promocję w systemie. Kod promocyjny uprawniający do otrzymania zniżki został rozesłany do każdego z Partnerów programu. Aby skorzystać z rabatu, wystarczy wypełnić formularz zamówienia kampanii poprzez stronę promocyjną umieszczoną na www.mBank.net.pl. Należy podać w nim kod promocyjny. Uczestnikiem Programu może zostać praktycznie każdy: osoba fizyczna oraz spółka prawa handlowego (firma), dysponująca stroną internetową, której treści będą zgodne z regulaminem Programu Partnerskiego i która uzyska akceptację mBanku.

Program mBank.net.pl to wspólne przedsięwzięcie mBanku i firmy Intercon. W ramach programu Partnerzy za pośrednictwem własnych stron internetowych mogą proponować atrakcyjną ofertę mBanku:

  • rachunki indywidualne i firmowe,
  • produkty inwestycyjne; lokaty, SFI, eMAKLER,
  • kredyty: gotówkowe, odnawialne, samochodowe, hipoteczne,
  • karty kredytowe,
  • ubezpieczenie OC i AC oraz podróżne,
  • doładowania GSM.

mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Źródło informacji - Newseria

Authors

Related posts

Top