Wiadomości branżowe

Darmowe wypłaty z bankomatów dla klientów ING

Klienci ING Banku Śląskiego posiadający Konto z Lwem dla małych firm Zysk i ZYSK+ mogą dokonywać wypłat z bankomatów sieci Euronet bez opłat. Oferta jest dostępna dla małych firm.

Od 15 grudnia 2008 użytkownicy karty Maestro Business i karty MasterCard Business wydawanej do kont firmowych w PLN mogą bezpłatnie dokonywać wypłat gotówkowych w PLN we wszystkich bankomatach sieci Euronet w kraju. Dzięki nowej ofercie klienci small business ING Banku Śląskiego S.A. mogą korzystać z ponad 2000 bezprowizyjnych bankomatów. Do tej pory wypłaty z bankomatów sieci Euronet były bezpłatne dla posiadaczy Konta Direct – oferty skierowanej do klientów korzystających z usług bankowych głównie za pomocą internetu, bankomatów, wpłatomatów oraz płacących kartą.

Karty płatnicze to stały dostęp do środków firmowych w kraju, jak i za granicą. Do konta w PLN wydawana jest karta debetowa MasterCard Business, za którą opłata nie jest pobierana, jeśli suma transakcji bezgotówkowych wykonanych tą kartą i rozliczonych przez Bank w danym miesiącu wyniesie co najmniej 500 zł. Oferta również obejmuje kartę debetową w EUR dla klientów korzystających z Konta z Lwem dla małych firm w EUR. Karty debetowe ING Banku Śląskiego, oprócz paska magnetycznego, mają teraz mikroprocesor (chip) dzięki czemu transakcje są jeszcze bardziej bezpieczne.

Ponadto, korzystając z karty płatniczej do rachunku klienci mogą dokonać wygodnych, bezpiecznych i atrakcyjne zakupy z katalogu produktów dostępnego tylko dla Klientów ING. Płacąc za zakupy kartą, za każde wydane 10 zł klient otrzymuje 1 punkt w programie bankujesz-kupujesz.

Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts