Konto Wiadomości branżowe

Podwyżka oprocentowania na lokatach w ING

ING Bank Śląski po raz kolejny w ciągu ostatnich miesięcy podnosi oprocentowanie na wybranych produktach depozytowych w złotych dla klientów indywidualnych. Zmiana w ofercie obowiązuje od 8 listopada br.

Nowe stawki oprocentowania prezentuje poniższa tabela:

Produkt

Oprocentowanie

Przed zmianą

Po zmianie

 

eLokata 6M w PLN – dla kwot od 1 000 zł

 

4,50%

5,00%

 

eLokata 12M w PLN – dla kwot od 1 000 zł

 

4,75%

5,05%

 

Lokata Ekstra Premia 6M w PLN – dla kwot od 1 000 do 500 000 zł

 

4,50%

5,00%

 

Lokata Ekstra Premia 12M w PLN – dla kwot od 1 000 do 500 000 zł

 

4,75%

5,05%

Przypominamy, że warunkiem założenia eLokaty jest posiadanie systemu bankowości elektronicznej ING BankOnLine. Po zakończeniu terminu lokaty środki zostaną automatycznie przelane na Otwarte Konto Oszczędnościowe. Klienci, którzy nie posiadają Otwartego Konta Oszczędnościowego mogą założyć rachunek podczas wypełniania wniosku o eLokatę.

Z oferty Lokaty Ekstra Premia mogą skorzystać klienci, którzy posiadają Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Banku Śląskim. Po zakończeniu lokaty środki są automatycznie przelewane na OKO właściciela lokaty. Oferta Lokat Ekstra Premia jest dostępna w każdym oddziale ING Banku Śląskiego.

Oferta depozytowa w ING Banku Śląskim obejmuje produkty oszczędnościowe w złotych, euro, dolarach oraz funtach brytyjskich. Informacja o oprocentowaniu poszczególnych produktów oszczędnościowych jest dostępna na stronie internetowej www.ingbank.pl oraz w oddziałach banku.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy