Wiadomości branżowe

PZU publikuje raport społeczny

„PZU 2.0. Zmieniamy się na dobre” to tytuł nowego raportu społecznego, który obejmuje działania i wyniki w zakresie społecznej odpowiedzialności spółek PZU SA oraz PZU Życie SA za lata 2011–2012.– Jesteśmy liderem rynku ubezpieczeń w Polsce i jedną z największych instytucji  finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej

Teaser

?PZU 2.0. Zmieniamy się na dobre? to tytuł nowego raportu społecznego, który obejmuje działania i wyniki w zakresie społecznej odpowiedzialności spółek PZU SA oraz PZU Życie SA za lata 2011?2012.

? Jesteśmy liderem rynku ubezpieczeń w Polsce i jedną z największych instytucji  finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej ? mówi Piotr Glen, dyrektor. ds. zaangażowań społecznych ? Dlatego kładziemy duży nacisk na prowadzenie biznesu w sposób społecznie odpowiedzialny. Ramy naszych działań wyznaczają zarówno zewnętrzne kodeksy, jak i nasz własny kompas społecznej odpowiedzialności ? ?Dobre Praktyki w PZU?.

Raportowanie rezultatów w zakresie odpowiedzialnego biznesu staje się obecnie standardem wśród polskich i zagranicznych firm. Nowy raport jest drugim w historii PZU. Znajdują się w nim osiągnięcia PZU z ostatnich lat i plany na przyszłość będące odpowiedzią na wyzwania otoczenia i oczekiwania interesariuszy.

 

inf

Źródło Grupa PZU. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Dominik Smyrgała w "Dzienniku Polskim"

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy