Wiadomości branżowe

Po kredyt z dopłatami warto przyjść do Banku Pocztowego

Zdaniem ekspertów najatrakcyjniejszy kredyt z dopłatami do odsetek można dostać w Banku Pocztowym. Tymczasem od 1 grudnia br. Bank jeszcze poprawia warunki i obniża marżę kredytów do 1,6%. 

Bank Pocztowy zajął pierwsze miejsce w rankingu kredytów mieszkaniowych z dopłatami w ramach rządowego programu „Rodzina na swoim” zarówno na 90% jak i 100% wartości nieruchomości. Eksperci z Open Finance za główne atuty, czyniące ofertę Banku Pocztowego najlepszą na rynku, uznali niską marżę 1,7% bez względu na LTV, brak prowizji, wynoszące tylko 2,5% wartości nieruchomości ubezpieczenie, a także wysoką dostępność kredytu. Nie bez znaczenie był również fakt, że Bank zrefinansuje zadatek i w razie potrzeby udzieli dodatkowego finansowania na remont czy koszty transakcji, nie oczekując od Klientów dodatkowych zabezpieczeń.

Tymczasem od 1 grudnia br. Bank Pocztowy jeszcze poprawił warunki, na których udziela Kredytów Mieszkaniowych oraz Kredytów Mieszkaniowych z dopłatami do odsetek (oba z pakietem ubezpieczeń AVIVA), obniżając marżę do 1,6%. Kredyty z nową marżą wciąż udzielane będą bez prowizji i niezależnie od poziomu LTV, czyli relacji wysokości kredytu do wartości nieruchomości. Promocja Banku Pocztowego potrwa do końca lutego 2011 r.

W ciągu 11 miesięcy 2010 r. Bank Pocztowy udzielił 1800 Kredytów Mieszkaniowych, Kredytów Mieszkaniowych z dopłatami, Kredytów Konsolidacyjnych i Pożyczek Hipotecznych na łączną kwotę blisko 380 mln zł. Dzięki temu saldo produktów hipotecznych Banku przekroczyło 750 mln zł.

Źródło Bank Pocztowy SA. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts