Wiadomości branżowe

Oferta Private Banking BRE Banku ?szyta na miarę?

Dążąc do zaspokojenia potrzeb inwestycyjnych Klientów Private Banking, BRE Bank już po raz kolejny przygotował – na indywidualne życzenie Klienta – subskrypcję lokaty inwestycyjnej. Tym razem opracowany został dwuletni produkt na wzrost cen akcji spółki KGHM. Z produktu mogą skorzystać również pozostali klienci Private Banking BRE Banku.

Produkt przeznaczony jest dla Klientów poszukujących bezpiecznych instrumentów finansowych i przewidujących wzrost cen miedzi na światowych rynkach, a co za tym idzie – wzrost cen akcji spółki KGHM na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. 

Horyzont inwestycji jest dwuletni, ale istnieje możliwość zakończenia inwestycji w dowolnym, dogodnym dla Klienta terminie (np. gdy kurs akcji KGHM w ciągu najbliższych kilku miesięcy wzrośnie o 40% – zwrot z bezpiecznej inwestycji w lokacie inwestycyjnej będzie na poziomie 16% w skali roku).

Propozycja lokaty inwestycyjnej na wzrost cen akcji KGHM została zarekomendowana wszystkim klientom Private Banking. Warunkiem przystąpienia do inwestycji jest posiadanie rachunku w BRE Banku i przeznaczenie pod inwestycję minimum 20 000 zł. Subskrypcja została zaplanowana na 2 i 3 listopada. Uruchomienie lokaty nastąpi 4 listopada. 

Produkt jest całkowicie bezpieczny – w przypadku niekorzystnych zmian wartości cen akcji KGHM na GPW, Klienci otrzymują całość zainwestowanego kapitału. Oznacza to, że lokata nie jest obciążona ryzykiem wynikających z niekorzystnych zmian na rynku akcji.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy