Wiadomości branżowe

Nowy serwis internetowy Zrzeszenia

Został uruchomiony serwis internetowy Zrzeszenia Banku Polskiej Spółdzielczości pod adresem www.zrzeszeniebps.pl . Dotychczas informacje o Zrzeszeniu BPS były publikowane na stronach Banku BPS.

Główne działy nowego serwisu to historia bankowości spółdzielczej, historia Zrzeszenia, Rada Zrzeszenia i zrzeszone banki spółdzielcze. Ponadto w serwisie można korzystać z wyszukiwarki banków spółdzielczych i bezprowizyjnych bankomatów. Użytkownicy serwisu mogą również skorzystać z formularza kontaktowego, za pomocą którego kierowane są zapytania do wybranego banku spółdzielczego, który posiada stronę internetową.

W serwisie prezentowana jest w zarysie oferta produktowa dostępna w bankach spółdzielczych. Z poziomu strony głównej istnieje możliwość wysłania kartki świątecznej i zapoznania się z biuletynem „Bank Wspólnych Sił”. Serwis w przyszłości będzie rozbudowywany i poszerzany o nowe funkcjonalności, m.in. o kursy walut, kalkulatory kredytowe i depozytowe, newsletter oraz 351 podstron prezentujących wszystkie placówki każdego banku spółdzielczego oraz podstawowe informacje o ofercie. Wyszukiwarka banków spółdzielczych zostanie zastąpiona wyszukiwarką wszystkich placówek banków spółdzielczych.

Źródło Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy