Wiadomości branżowe

Nowy serwis internetowy Banku Polskiej Spółdzielczości i Zrzeszenia

Od 4 grudnia br. klienci banku i wszyscy odwiedzający dotychczasową stronę internetową Banku Polskiej Spółdzielczości mieszczącą się pod adresem: www.bankbps.pl  spotkają się z nowym serwisem o bardziej atrakcyjnym wyglądzie oraz rozszerzonej funkcjonalności.  

Zmianie uległ nie tylko graficzny wygląd strony, ale również szczególnie istotne dla klientów, funkcjonalność oraz łatwość nawigacji. Oferta produktowa Banku Polskiej Spółdzielczości została podzielona na cztery główne działy, tj.: osoby prywatne, rolnicy, małe firmy oraz duże firmy.

Oprócz historii, misji banku, a także informacji o jego władzach, danych finansowych i raportach rocznych dostępnych, w dziale ,,o banku? można uzyskać dodatkowe informacje o całym Zrzeszeniu Banku BPS. Odrębny dział zawiera dane dotyczące Rady Zrzeszenia, dostęp do biuletynu korporacyjnego ,,Bank Wspólnych Sił? oraz dane adresowe wszystkich Zrzeszonych z Bankiem Polskiej Spółdzielczości banków spółdzielczych. Klienci odnajdą tutaj mapę placówek banku i sieci bezprowizyjnych bankomatów, a także formularz kontaktowy, za pomocą którego mogą kontaktować się zarówno z bankiem, jak i bezpośrednio z wybranymi przez nich placówkami. Dostępne są również aktualne oferty pracy oraz sprzedaży. 

Na biurze prasowym dziennikarze znajdą aktualne informacje dotyczące banku i zrzeszenia, a po zalogowaniu zyskają możliwość otrzymywania komunikatów prasowych na wskazany przez nich adres mailowy.

Źródło Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts