Wiadomości branżowe

Banki spółdzielcze ,,Przyjazne dla Przedsiębiorców?

Banki spółdzielcze zrzeszone z Bankiem Polskiej Spółdzielczości zostały  laureatami VIII edycji konkursu ,,Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców?. 14 grudnia br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie ogłoszono wyniki konkursu popularyzującego najwyższe standardy współpracy banków z małymi i średnimi przedsiębiorstwami.  

Od pierwszej edycji , która miała miejsce w 1999 r. konkurs zyskuje coraz większą liczbę uczestników, popularyzując najwyższe standardy współpracy banków z małymi i średnimi przedsiębiorstwami oraz  wspomagając funkcjonowanie firm tego sektora na wspólnym rynku Unii Europejskiej.

W finale tegorocznej edycji konkursu ,,Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców? w kategorii banków komercyjnych znalazło się  pięć banków, natomiast w kategorii banków spółdzielczych -osiemnaście. Komitet przyznał tytuł Laureata, Wyróżniania Honorowe oraz Wyróżnienia Indywidualne. Wśród laureatów jest liczna grupa banków spółdzielczych zrzeszonych z Bankiem Polskiej Spółdzielczości. Tytuł laureata VIII edycji konkursu wraz ze statuetką oraz godłem Promocyjnym Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców otrzymał Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju. 

Podkarpacki Bank Spółdzielczy został nagrodzony wyróżnieniem honorowym wraz z godłem promocyjnym Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców.

Pani Janina Wolanin – Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Księżpolu została nagrodzona wyróżnieniem indywidualnym za szczególne osiągnięcia we współpracy z przedsiębiorcami. 

Platynowe Statuetki za systematyczne wzbogacanie i usprawnianie przyjaznej współpracy z małymi i średnimi przedsiębiorcami otrzymały:

Bank Spółdzielczy w SochaczewieBank Spółdzielczy w Stalowej Woli 

Godłami promocyjnymi Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców zostały nagrodzone banki, które uzyskały wymaganą regulaminem konkursowym liczbę punktów. W tym roku otrzymały je następujące banki spółdzielcze, zrzeszone z Bankiem Polskiej Spółdzielczości:

Bank Spółdzielczy w Kolnie, Bank Spółdzielczy w Księżpolu, Bank Spółdzielczy w Myszkowie, Bank Spółdzielczy w Nałęczowie, Bank Spółdzielczy w Sochaczewie, Bank Spółdzielczy w Stalowej Woli, Bank Spółdzielczy w Szepietowie, Bank Spółdzielczy w Wieliczce, Bank Spółdzielczy w Wysokiem Mazowieckiem, Bank Spółdzielczy w Zambrowie  oraz Bank Spółdzielczy w Zgierzu.

Źródło Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts