Wiadomości branżowe

mBank – mecenasem polskiego sportu

mBank – pierwszy wirtualny Bank w Polsce objął patronat nad drużyną piłki siatkowej Galaxia Starter mBank AZS Częstochowa, która sześciokrotnie od 1990 r. zdobyła tytuł Mistrza Polski. W ten sposób mBank

mBank – pierwszy wirtualny Bank w Polsce objął patronat nad drużyną piłki siatkowej Galaxia Starter mBank AZS Częstochowa, która sześciokrotnie od 1990 r. zdobyła tytuł Mistrza Polski. W ten sposób mBank został mecenasem polskiej piłki siatkowej oraz rozpoczął kolejną sportową przygodę z najlepszymi.

mBank już po raz drugi zaangażował się w organizację V Międzynarodowego Mityngu w chodzie sportowym „Na Rynek marsz!” w Krakowie. W bieżącym roku mBank jest Sponsorem Głównym www.narynekmarsz.pl

Klub Piłki Siatkowej Galaxia Starter mBank AZS Częstochowa, zgodnie z decyzją Europejskiej Federacji Piłki Siatkowej został organizatorem Finału Pucharu Europy Top Teams w Polsce. W dniach 16-17 marca br. po raz pierwszy w historii polskiej siatkówki Finał Pucharu Europy zostanie rozegrany w naszym kraju. To wielki wyróżnienie dla Klubu z Częstochowy oraz jego sponsorów, w tym mBanku.

W Pucharze wezmą udział cztery drużyny: Lokomotiv Charków z Ukrainy, Knack Roeselare z Belgii, SC Espinho z Portugalii oraz Galaxia Starter mBank AZS z Częstochowy.

W najbliższą niedzielę – 17 marca o godz. 15.30 rozegrany zostanie mecz o III miejsce, następnie o godz. 18.00 o zwycięstwo. Zapraszamy kibiców piłki siatkowej do Częstochowy na spektakularne wydarzenie sportowe. Wszystkie spotkania będą transmitowane na żywo w TV Polsat Sport oraz retransmitowane w TV 4.

mBank zaprasza także do udziału w Międzynarodowym Mityngu w chodzie sportowym „Na Rynek marsz!”, który odbędzie się w dniu 8 czerwca w Krakowie. mBank stworzył i uruchomił specjalny serwis internetowy www.narynekmarsz.pl poświęcony Mityngowi, na którym znajdują się m.in. stale aktualizowane informacje o wydarzeniu, formularz zgłoszeniowy oraz specjalne forum.

Podejmując wyzwanie kolejnego marszu wspólnie z Robertem Korzeniowski mBank pragnie zachęcić do wyznaczania coraz ambitniejszych celów, uzyskiwania coraz lepszych wyników i samodoskonalenia.

mBank rozpoczął swój marsz na rynek bankowości detalicznej w Polsce w listopadzie 2000 r. zdobywając „z marszu” pozycję lidera. Od samego początku funkcjonowania mBank aktywnie włączył się w inicjatywę krakowskiego Mityngu. Idea, która przyświeca wytrwałości, zapałowi, konsekwencji, sportowej rywalizacji fair play jest bliska filozofii funkcjonowania mBanku. To właśnie dzięki takim wartościom powstał pierwszy wirtualny bank w Polsce – instytucja finansowa, która proponując nowoczesne produkty, umożliwia realizację indywidualnych marzeń swoich Klientów. Jest przyjazna, zawsze dostępna i otwarta na sugestie i pomysły Klientów.

Dotychczasowa działalność mBanku to wyczyn na poziomie olimpijskim. To tu zostały zastosowane najbardziej innowacyjne technologie bankowe i telekomunikacyjne. Wprowadzony model biznesowy zrewolucjonizował bankowość elektroniczną i na trwałe zmienił wizerunek świata polskich finansów osobistych.

A to już wiesz?  Proama ubezpiecza przez Inseco.pl

mBank wszedł przebojem na rynek bankowości detalicznej. W pierwszą rocznicę urodzin postawił kolejne milowe kroki: uruchomił izzyBank – pierwszy wirtualny Bank dla młodzieży oraz Multiport – agregator finansowy. Sukces mBanku jest dowodem na to, że w oparciu o umiejętnie dobrany, profesjonalny zespół młodych, niezwykle zaangażowanych ludzi, można urzeczywistnić w Polsce wizję banku detalicznego przyszłości.

Od 26 listopada 2000 r. Klienci mBanku założyli ponad 224 tys. rachunków, na których zgromadzili ponad 1,27 mld zł depozytów. Wystarczyło zatem postawić pierwszy odważny krok na rynku by pierwsze 100 mln zł depozytów wpłynęło do mBanku w ciągu 62 dni, następne już tylko w ciągu 33 dni, kolejne zgromadzone zostały w 22 dni, a rekordowy przyrost o 100 mln nastąpił w ciągu zaledwie 9 dni lipca. To rekord życiowy mBanku, a kto wie czy nie rekord świata.

„Dzięki usługom mBanku nie muszą już Państwo chodzić do banku. Teraz wspólnie z Robertem Korzeniowskim zapraszam do marszu wyłącznie dla przyjemności. Międzynarodowy Mityng „Na Rynek marsz!” stanowi doskonałą propozycję aktywnego spędzenia czasu. Ufam, że właśnie dzięki takim instytucjom jak mBank będą mieć go Państwo coraz więcej. Życzę wspaniałej zabawy i zachęcam Państwa do sportowej rywalizacji, aby krakowski Rynek stał się symbolem wolnego rynku, na którym wygrywają najlepsi. Niech sukces Roberta Korzeniowskiego stanowi dla Państwa inspirację do bycia najlepszym w każdej dziedzinie działalności zawodowej i osobistej.” – zaznacza Sławomir Lachowski – Wiceprezes BRE Banku SA, twórca mBanku.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy