Kredyt w ING na pierwszych miejscach rankingów

Najtańszy kredyt hipoteczny można dostać w ING Banku Śląskim – wynika z grudniowych rankingów porównywarki finansowej Comperia.pl oraz portalu Szybko.pl i Expandera. Według rankingu Open Finance bank oferuje także najlepszą pożyczkę hipoteczną.

ING Bank już po raz trzeci z rzędu zajął pierwsze miejsce w zestawieniu najtańszych kredytów hipotecznych w złotych w ofercie z wkładem własnym na poziomie 20%, przygotowanym przez Comperia.pl. Także w listopadzie br. według autorów raportu Szybko.pl i Expandera Bank miał najlepszą ofertę w złotych. Kredyt hipoteczny w ING Banku zajął również pierwsze miejsce w listopadowym zestawieniu kredytów hipotecznych w złotych przygotowanym przez Gazetę Wyborczą.

W jesiennych rankingach wyróżniona została również pożyczka hipoteczna ING Banku Śląskiego. W grudniowym rankingu Open Finance oferta banku zajęła pierwsze miejsce. Autorzy rankingu docenili kompromis pomiędzy niską ratą, brakiem dodatkowych opłat i dostępnością kredytu oraz maksymalne możliwe LtV na rzadko spotykanym w pożyczkach hipotecznych poziomie 80 proc.

Przypomnijmy, że osoby, które w dniu składania wniosku o produkt hipoteczny posiadają lub otworzą w ING Banku Śląskim rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy mogą skorzystać z jednej z dwóch opcji „0% prowizji" za udzielenie produktu hipotecznego lub „Obniżenie marży" o 0,6 pkt. proc. W ramach oferty kredytów hipotecznych doradcy ING Banku Śląskiego dojeżdżają na spotkanie z klientami i pomagają załatwić formalności, w tym wypełnić wniosek hipoteczny, uzyskać wypis z Księgi Wieczystej, wypełnić i złożyć wniosek do sądu o ustanowienie hipoteki oraz deklarację do urzędu skarbowego.

ING Bank Śląski udziela kredytów hipotecznych w PLN nawet na okres do 40 lat. Minimalna kwota kredytu wynosi 40 000 zł, a maksymalna uzależniona jest od zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz wartości nieruchomości. Aby sprawdzić zdolność kredytową wystarczy wypełnić formularz na stronie www.ingbank.pl/kredyt-hipoteczny. Klienci mogą się umówić z doradcą ING dzwoniąc pod specjalny numer 801 111 888 lub wysyłając wniosek ze strony www.ingbank.pl.

Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl

Źródło informacji - Newseria

Authors

Related posts

Top