Wiadomości branżowe

GWIAZDKA 2003 – Marzenia się spełniają

mBank w ramach programu mKlienci potrzebującym zachęca do udziału w świątecznej akcji pomocy najbardziej potrzebującym, która potrwa do końca marca 2004 roku.

Zbliżają się Święta, które stanowią dobrą okazję do bliższego przyjrzenia się istotnym, często bardzo trudnym sprawom dzieci i młodzieży. Dlatego obecną akcję mBank dedykuje najmłodszym – tym najbardziej potrzebującym.

W ramach zbiórki pieniędzy prowadzonej pod hasłem Gwiazdka-Marzenia się spełniają Klienci mBanku mają możliwość:

  • udzielenia pomocy Małym Pacjentom oddziału onkologicznego IV Szpitala Klinicznego w Łodzi, znajdujących się pod opieką Fundacji GAJUSZ
  • przekazania środków na zajęcia pozalekcyjne rozwijające uczniów i ich wiarę w siebie oraz wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów szkół z małych miast, w ramach Akcji Szkoła z Klasą
  • pomocy opuszczonym i osieroconym dzieciom należącym do Światowego Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.
  • wsparcia budowy Centrum Szkoleniowo-Rehabilitacyjnego z Domem Mieszkalnym i Hostelem dla Osób Niepełnosprawnych, realizowaną przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Zgierzu.

http://www.cafe.mbank.com.pl/GWIAZDKA/

Umacnianie i poszerzanie relacji z Klientami, którzy tworzą mSpołeczność pierwszego wirtualnego banku w Polsce to jeden z najważniejszych elementów strategii funkcjonowania mBanku.

Cieszymy się, że wspólnie możemy z tak wielkim zaangażowaniem prowadzić akcję pomocy najmłodszym. Pomagając dzieciom sprawiamy, że chociaż przez jakiś czas w miejsce niepewności, cierpienia, pojawia się radość i nadzieja.
Niech Święta będą dla wszystkich dzieci dostatnie i hojne w nasze uczucia, gesty i uczynki. Wystarczy niewiele, a w oczach naszych dzieci możemy stać się największymi bohaterami godnymi prawdziwej miłości- czytamy w liście od Fundacji Dziewczynka z Zapałkami – partnera programu mKlienci potrzebującym.

W trakcie trwania ostatniej akcji Marzenia do spełnienia dla dzieci, Klienci mBanku przekazali na działalność charytatywną ponad 24 tys. zł.

W ramach programu mKlienci potrzebującym mBank udostępnia mTRANSFER – narzędzie do płatności w Internecie, które pozwala Klientom na przekazywanie on-line środków finansowych na cele charytatywne z rachunków w mBanku.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts