Wiadomości branżowe

Ericsson dostarczy EDGE dla węgierskiego operatora Westel.

Ericsson jest wyłącznym dostawcą systemu EDGE dla węgierskiego operatora Westel. Wiodący operator na rynku węgierskim właśnie uruchomił komercyjne usługi EDGE w Budapeszcie w miejscach o największym natężeniu ruchu. Do końca tego roku usługi zostaną rozszerzone na następnych 130 miejsc na terenie stolicy Węgier.   Ericsson jest głównym dostawcą infrastruktury GSM i

Ericsson jest wyłącznym dostawcą systemu EDGE dla węgierskiego operatora Westel. Wiodący operator na rynku węgierskim właśnie uruchomił komercyjne usługi EDGE w Budapeszcie w miejscach o największym natężeniu ruchu. Do końca tego roku usługi zostaną rozszerzone na następnych 130 miejsc na terenie stolicy Węgier.

 

Ericsson jest głównym dostawcą infrastruktury GSM i GPRS, a teraz również EDGE, dla operatora Westel. Westel jest jednym z pierwszych operatorów w Europie, którzy uruchomili komercyjne usługi EDGE.

 

Jako lider na rynku, Westel przywiązuje dużą wagę do wprowadzania jak najszybciej na rynek ważnych usług, powiedział Andras Sugar, CEO Westel. Wdrażając w tak szybkim czasie EDGE do naszej sieci, Ericsson po raz kolejny dowiódł, że jest liderem na technologicznym rynku rozwiązań bezprzewodowych.

 

Westel, wiodący operator na rynku węgierskim, jest doskonałym partnerem to wdrażania nowoczesnych technologii. Po raz kolejny wykazał się wysoką kompetencją oraz innowacyjnością, powiedział Staffan Pehrson, CEO firmy Ericsson na Węgrzech.

 

Ericsson i Westel są partnerami już od dziesięciu lat. Do wspólnych sukcesów należy między innymi uruchomienie pierwszego na świecie, komercyjnego serwisu MMS w kwietniu 2002 roku w oparciu o rozwiązanie MMS firmy Ericsson.

Źródło Ericsson Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Aplikacja giełdowa mInwestor Bankier.pl w pakiecie z telefonem Nokia E90 Communicator Limited Edition

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy