Raport specjalny Bankier.pl ? Porównaj i zyskaj: Faktoring

Bankier.pl prezentuje nowy cykl tematyczny – Porównaj i zyskaj: Faktoring. Raport ma na celu przybliżenie przedsiębiorcom idei faktoringu. Ukazuje, kto może z tej usługi skorzystać, jakie są jej wady i zalety oraz porównuje tę metodę z innymi sposobami finansowania działalności gospodarczej.

Kto i w jakich sytuacjach powinien skorzystać z faktoringu? Oferta której instytucji jest najlepsza? Jakie są najważniejsze elementy umowy faktoringowej? Jakie klauzule można stosować w takiej umowie, a jakie są zakazane? O tym wszystkim dowiemy się ze specjalnego raportu Bankier.pl Porównaj i zyskaj: Faktoring, przygotowanego przez redaktorów portalu oraz jego partnerów.


- Choć faktoring znany był już w starożytności, nadal wielu Polaków nie wie, na czym on polega i jakie może przynieść korzyści – mówi Paweł Wachowski, Redaktor Prowadzący Bankier.pl Firma i Podatki. - Aby móc świadomie wybierać, trzeba zaspokoić głód informacyjny. Taki jest też cel Bankier.pl. Faktoring to nie egzotyka. W Anglii czy we Włoszech od wielu lat jest powszechnie stosowanym narzędziem finansowym.


Oprócz tekstów dotyczących różnych aspektów korzystania z faktoringu, Bankier.pl przygotował także zestawienie ofert faktoringowych. Dzięki niemu przedsiębiorcy w łatwy sposób będą mogli rozeznać się w rynkowej ofercie i wybrać podmiot, który posiada najkorzystniejsze dla niego warunki.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z raportem Porównaj i zyskaj: Faktoring

Bankier.pl S.A., obecny na rynku od 2000 r., jest liderem na polskim rynku internetowych firm mediowych koncentrujących się na sektorze finansów. Spółka czerpie przychody ze sprzedaży powierzchni  reklamowej oraz z pośrednictwa i doradztwa finansowego. Bankier.pl oferuje produkty i usługi blisko 50 renomowanych instytucji finansowych, które poprzez kanały dystrybucji portalu dostępne są dla ponad 7 milionów osób miesięcznie. W skład Grupy Bankier.pl wchodzą portale i serwisy zaliczane do czołówki witryn w swoich kategoriach tematycznych: Bankier.pl, Twoja-Firma.pl, PIT.pl, VAT.pl, OsobyPrawne.pl, PRNews.pl, MamBiznes.pl i Mojeauto.pl.
Grupa Bankier.pl przyciąga coraz większą liczbę użytkowników, głównie osób zainteresowanych tematyką finansowo-biznesową. W czerwcu2010 roku ich liczba wyniosła 2,27 miliona, a łączna liczba odsłon przez nich wygenerowanych 38 milionów.

Źródło Bankier.pl. Dostarczył netPR.pl

Źródło informacji - Newseria

Authors
Tags , , ,

Related posts

Top