Wiadomości branżowe

Rabaty na mieszkania dla członków Klubu Aquarius

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – wraz z BRE lokum przygotował specjalna ofertę rabatową dla Członków Klubu Aqarius. Rabatem w wysokości 2 % objęte są wszystkie transakcje zakupu nieruchomości znajdujące się w ofercie BRE.locum. Oferta promocyjna dotyczy zakupu mieszkania wraz z miejscem garażowym lub domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej. Dodatkowo wszyscy posiadacze MultiKonta Aquarius otrzymują 50% rabatu na projekt aranżacji i wyposażenia wnętrz zakupionej nieruchomości w przypadku zlecenia realizacji projektu wykończenia wnętrz poleconemu przez BRE.locum wykonawcy. Promocją objęte są transakcje dokonane do 12 maja 2004 roku.

 

Warunkiem uzyskania rabatu przy zakupie nieruchomości jest okazanie przez karty Visa Electron Klub Aquarius lub Visa Classic Klub Aquarius wydanej przez MultiBank oraz wpłata 20% wartości nabywanej nieruchomości w ciągu 7 dni od podpisania umowy z BRE.locum. Zapłata pozostałych 80% ceny nieruchomości powinna nastąpić w ciągu 8 tygodni od podpisania umowy. Cena nabywanej nieruchomości uwzględniać będzie już rabat udzielony członkowi Klubu Aquarius.

 

Rabat 50 % na projekt aranżacji mogą otrzymać Klienci, którzy zlecą usługę wykonania pod klucz wykonawcy projektującemu i realizującemu aranżacje wnętrz, wskazanemu przez BRE.locum.

 

Klub Aquarius to oferta skierowana do zamożnych i wymagających Klientów, którzy w MultiBanku otrzymują status Klienta VIP. Świat Aquarius zakłada, że finanse to nie tylko inwestycje, oszczędzanie i pomnażanie pieniędzy, ale coś więcej. To elitarny Klub dający swoim członkom poczucie wspólnoty i przynależności do grupy najlepszych Klientów MultiBanku. Klub Aquarius łączy w sobie tradycyjne, profesjonalne i zindywidualizowane doradztwo w Centrach Usług Finansowych z nowoczesnym modelem zarządzania finansami za pośrednictwem telefonu i Internetu.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts