Wiadomości branżowe

?Proama liderem wzrostu w OC?

155 % - to dynamika wzrostu udziału Proama w rynku OC w I półroczu 2014 według wyliczeń Dziennika Ubezpieczeniowego. W rankingu redakcji Proama zajmuje obecnie szóste miejsce pod względem zebranego w tym okresie przypisu składki.             Dziennik Ubezpieczeniowy dokonał obliczeń na podstawie składek odprowadzanych do UFG. Z szacunków redakcji

155 % – to dynamika wzrostu udziału Proama w rynku OC w I półroczu 2014 według wyliczeń Dziennika Ubezpieczeniowego. W rankingu redakcji Proama zajmuje obecnie szóste miejsce pod względem zebranego w tym okresie przypisu składki.

            Dziennik Ubezpieczeniowy dokonał obliczeń na podstawie składek odprowadzanych do UFG. Z szacunków redakcji wynika, że udział Proama w rynku ubezpieczeń OC posiadaczy pojazdów mechanicznych wzrósł z 2,6% na koniec I półrocza 2013 do 4% w czerwcu br. To dało ubezpieczycielowi awans aż na szóste miejsce, wśród 28 towarzystw, oferujących ubezpieczenia komunikacyjne, które znalazły się w rankingu. Taki wzrost sprawił, że Dziennik Ubezpieczeniowy po raz kolejny określił Proama jako najdynamiczniej rozwijającą się firmę ubezpieczeniową w Polsce:

?Najbardziej dynamicznie rozwijającym się ubezpieczycielem, również tradycyjnie w ostatnim okresie, była Proama, (?) osiągając 177 mln zł. Z tej kwoty aż 59 mln zł to wzrost w stosunku do I półrocza 2013. (?) Dynamika udziału w rynku wyniosła 155%.? ? napisał Dziennik Ubezpieczeniowy w artykule zatytułowanym: ?Proama liderem wzrostu w OC?.

– Za tak dobre rezultaty podziękowania należą się agentom, którzy generują ponad 80% naszej sprzedaży. Jesteśmy bowiem tradycyjną firmą z nowoczesnymi rozwiązaniami, a multikanałowy model sprzedaży to jeden z bardzo ważnych elementów naszej strategii. Dziękuję również całemu zespołowi Proama, którego ciężka praca i doskonała współpraca sprawiają, że codziennie z optymizmem przychodzę do pracy ? mówi Łukasz Jadachowski, Dyrektor Generalny Proama.

            Dziennik Ubezpieczeniowy zwrócił uwagę na jeden z wielu elementów działalności Proama: – Proama zyskuje rynek doskonałymi kampaniami marketingowymi. Ostatnia i radiowa, i telewizyjna to fantastyczny majstersztyk doskonale wykorzystujący największą słabość polskiego rynku komunikacyjnego – oparcie decyzji klienta na wyborze multiagenta ? pisze Marcin Broda, Redaktor Naczelny Dziennika Ubezpieczeniowego w komentarzu do artykułu.

            Efektywność biznesowa działań reklamowych Proama została również doceniona przez najlepszych marketingowych ekspertów ? ubezpieczyciel po raz kolejny został nominowany do nagrody Effie, której głównym kryterium oceny jest właśnie efektywność.

A to już wiesz?  W trudnych zimowych warunkach na drogach jest bezpieczniej. Więcej wypadków i kolizji jest przy dobrej pogodzie

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło Proama. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy