Wiadomości branżowe

MultiBank – otrzymał wyróżnienie w kategorii bezpieczeństwo i funkcjonalność w Rankingu Wydawców Kart Bankowych Gazety Bankowej

MultiBank - detaliczna część BRE Banku SA - otrzymał wyróżnienie w kategorii bezpieczeństwo i funkcjonalność w Rankingu Wydawców Kart Bankowych Gazety Bankowej. MultiBank oferuje swoim Klientom karty kredytowe Visa Credit, Visa Gold Credit i Visa Credit Platinum, debetowe Visa Electron i Visa Classic, a także [email protected]ę służącą do bezpiecznych płatności w Internecie. Nowością w

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – otrzymał wyróżnienie w kategorii bezpieczeństwo i funkcjonalność w Rankingu Wydawców Kart Bankowych Gazety Bankowej.

MultiBank oferuje swoim Klientom karty kredytowe Visa Credit, Visa Gold Credit i Visa Credit Platinum, debetowe Visa Electron i Visa Classic, a także [email protected]ę służącą do bezpiecznych płatności w Internecie. Nowością w ofercie MultiBanku jest „Dżinsówka”, karta typu Visa Electron przeznaczona dla młodzieży w wieku od 13 do 18 lat.

Karty kredytowe MultiBanku pozwalają korzystać z najdłuższego na polskim rynku, 53-dniowego nieoprocentowanego kredytu. Na życzenie Klienta bez żadnych dodatkowych opłat MultiBank wydaje karty ze zdjęciem, a także umożliwia samodzielną zmianę kodu PIN. Wszystkie karty kredytowe objęte są bezpłatnym „Pakietem Bezpieczna Visa Credit” zapewniającym pełne bezpieczeństwo transakcji wykonanych nawet na 72 godziny przed zastrzeżeniem karty. Tak jak w przypadku innych produktów MultiBanku, zarządzać kartami kredytowymi można z dowolnego miejsca na świecie, w myśl zasady 365/7/24. Umożliwia to Serwis Internetowy, usługa SMS i WAP, a także specjalnie uruchomiony Teleserwis Moja Visa.

Wszystkie karty kredytowe MultiBanku chroni „Pakiet Bezpieczna Visa Credit”. Pakiet obejmuje ubezpieczenie od nieuprawnionego użycia karty i ubezpieczenie gotówki od rabunku. Ubezpieczenie od nieuprawnionego użycia karty obejmuje transakcje dokonane bez wiedzy i zgody właściciela karty, przez osobę nieuprawnioną, aż na 72 godziny wstecz od momentu zastrzeżenia. Ubezpieczenie gotówki od rabunku to ochrona pieniędzy wypłaconych z bankomatu w przypadku ich rabunku w ciągu 2 godzin od momentu wypłaty gotówki.

Karty kredytowe MultiBanku wyposażone są też w opcję „Gwarancja Spłaty Kredytu”. Opcja ta w razie wypadków losowych, takich jak utrata zdolności do pracy lub utrata życia zwalnia posiadacza karty i jego bliskich z obowiązku spłaty kredytu.

Wszystkie karty debetowe MultiBanku na życzenie Klienta mogą być objęte „Pakietem Bezpieczna Karta” obowiązującym w kraju i za granicą. Obejmuje on ubezpieczenie od nieuprawnionego użycia karty i ubezpieczenie od utraty środków pieniężnych pobranych z bankomatu. Biorąc pod uwagę fakt, że większość szkód związanych z zagubieniem lub kradzieżą kart następuje w pierwszych godzinach po jej utracie MultiBank chroni środki na kontach Klientów na 12 godzin przed zastrzeżeniem karty. Takie rozwiązanie oszczędza Klientom MultiBanku kłopotów i daje czas na spokojne zgłoszenie szkody na policję i zastrzeżenie karty. Dodatkową korzyścią „Pakietu Bezpieczna Karta” jest to, że chroni on karty debetowe, co nie jest powszechną usługą w ofercie polskich banków.

A to już wiesz?  Coraz niższa dynamika sprzedaży detalicznej ? w grudniu możliwa dynamika roczna poniżej zera

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy