Wiadomości branżowe

mBiznes Konto – nowy produkt mBanku

mBank – pierwszy wirtualny bank w Polsce, detaliczne ramię BRE Banku SA, oferuje bankowość detaliczną opartą na prostych i przejrzystych zasadach, dostarcza Klientom te produkty i usługi, których rzeczywiście potrzebują. Zasady, którymi mBank kierował się do tej pory w konstruowaniu oferty dla Klientów indywidualnych są teraz dostępne także dla przedsiębiorców. Z początkiem kwietnia oferta mBanku została rozszerzona o produkt dla mikrofirm – mBIZNES KONTO.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, spośród których dużą grupę stanowią właśnie przedsiębiorcy oraz osoby wykonujące wolne zawody, mBank proponuje mBIZNES KONTO – nowoczesny rachunek bieżący, który umożliwia przedsiębiorcom dostęp do niezbędnych usług bankowych, bez niepotrzebnych ograniczeń i wysokich opłat – na korzystnych warunkach finansowych.

mBIZNES KONTO pozwala przedsiębiorcom na osiąganie MAKSYMALNEGO ZYSKU z powierzonych mBankowi środków finansowych. mBank nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku, co więcej mBank nie wymaga salda minimalnego i stałych wpłat na konto, ponadto opłaty za pozostałe operacje zostały ustalone na minimalnym poziomie. Dodatkowym atutem rachunku jest korzystne oprocentowanie, niezależne od stanu salda. Wysokość oprocentowania środków na rachunku mBIZNES KONTO została ustalona na poziomie oprocentowania rachunku eKONTO i wynosi obecnie 8,25%.

Posiadacze mBIZNES KONTA, dzięki WYGODNEMU DOSTĘPOWI DO PIENIĘDZY mogą nimi zawsze swobodnie dysponować, bez względu na czas i miejsce pobytu. Umożliwia to działająca 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu: mLinia, czyli Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta mBanku pod numerem 0 801 36 22 65 oraz serwis internetowy – www.mBank.com.pl. Klienci mogą również dokonywać operacji na rachunku korzystając z telefonów komórkowych z przeglądarką WAP i wiadomości SMS.

SWOBODA KORZYSTANIA ZE ZGROMADZONYCH na mBIZNES KONCIE ŚRODKÓW to nie tylko nieograniczony do nich dostęp, ale również firmowa karta płatnicza oraz szereg funkcji ułatwiających dokonywanie przelewów. Każdy posiadacz aktywnego rachunku może otrzymać kartę Visa Business Electron, która umożliwia wypłatę gotówki w bankomatach. Limit dziennych wypłat wynosi 5 000 PLN. Karta jest wydawana bezpłatnie, miesięczna opłata za korzystanie z niej wynosi 3,50 PLN, a prowizja z tytułu wypłaty środków z bankomatów sieci Euronet, bez względu na ich wysokość, to 2 PLN. W ramach mBIZNES KONTA mBank oferuje również szereg rozwiązań związanych z dokonywaniem przelewów. Istnieje możliwość składania zleceń stałych, przelewów do ZUS i US, przelewów zdefiniowanych (na 50 różnych rachunków) i przelewów dowolnych, także z przyszłą datą realizacji.

Aktywne, trzymiesięczne korzystanie z mBIZNES KONTA pozwala ponadto na uzyskanie salda debetowego do wysokości 1 500 PLN, do jego przyznania wystarczy złożenie dyspozycji przez Klienta.

mBIZNES KONTO mogą otworzyć:

  • osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej,

  • osoby wykonujące wolne zawody,

  • wspólnicy spółek cywilnych.

Formalności związane z otwarciem mBIZNES KONTA zostały ograniczone do minimum. Rachunek można założyć korzystając z mLinii lub wypełniając formularz internetowy. Umowa prowadzenia rachunku jest wysyłana do Klientów pocztą. Konto staje się w pełni aktywne po odesłaniu do mBanku podpisanej umowy wraz z wymaganymi dokumentami.

Od początku kwietnia mBIZNES KONTO założyło już ponad 2 tysiące przedsiębiorców. Świadczy to o dużym zainteresowaniu nową ofertą mBanku.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts