Wiadomości branżowe

mBank w komórce

mBank, pierwszy wirtualny bank w Polsce, otworzył swój nowy serwis informacyjny dla użytkowników telefonów komórkowych obsługujących WAP, poszerzony o dodatkowe informacje i funkcje przydatne w każdej sytuacji.

Dzięki wykorzystaniu technologii GPRS (pakietowej transmisji danych) Klienci mają nowoczesny i tani dostęp do konta przez protokół WAP, z każdego miejsca w Polsce i na świecie. Łącząc się ze stroną wap.info.mbank.com.pl użytkownicy otrzymują dostęp do najświeższych informacji o:

  • najbliższych bezprowizyjnych bankomatach sieci Euronet,
  • produktach bankowych,
  • nowościach w mBanku.

W części transakcyjnej serwisu w prosty sposób Klient może wykonywać podstawowe operacje, takie jak: przelewy, sprawdzenia salda, i inne, które w tradycyjnym banku wymagają wizyty w placówkach. mBank czynny jest przez 24 godziny, przez 7 dni w tygodniu, a jego Klienci mają pełen dostęp poprzez telefon, Internet oraz teraz, przez odnowiony serwis WAP.

Dzięki współpracy z Nokia i Era GSM – mBank oferuje nowoczesny, tani i prosty dostęp do rachunku. W aparatach Nokia 6310 oraz 6310i kupionych w sieci Era, dołączony profil WAP poprowadzi użytkownika bezpośrednio do mBankowego serwisu WAP, bez konieczności konfigurowania telefonu. Transmisja danych w systemie telefonii komórkowej jest szyfrowana specjalnym protokołem WTLS, a WAP-gateway serwisu znajduje się fizycznie w mBanku, co zapewnia najwyższe bezpieczeństwo komunikacji Klienta z mBankiem.

Od początku lipca kupując telefony Nokia 6310 lub 6310i w salonach Era GSM, Klienci mogą wziąć udział w konkursie WAPuj z mBankiem i Nokią. Głównymi nagrodami są trzy vouchery podróżne Biura Podróży Triada o wartości 3500 zł każdy. Wystarczy tylko korzystać z serwisu transakcyjnego  wap.info.mbank.com.pl  i za jego pośrednictwem dokonywać operacji.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts