Karta kredytowa ratalna Banku BGŻ dla klientów indywidualnych

Oferta Banku BGŻ dla klientów indywidualnych została poszerzona o kredytową kartę ratalną. Ogromną zaletą tego produktu jest możliwość otrzymania niskooprocentowanego kredytu. Nowością jest unikalna funkcjonalność polegająca na automatycznym i bezpłatnym rozkładaniu na raty wszystkich transakcji zrealizowanych przy użyciu karty. Liczbę rat określa klient na etapie składania wniosku.
 
Dodatkowym atutem jest proces udostępnienia produktu. Klient otrzymuje kartę w momencie podpisania umowy i już kilka minut później może aktywnie z niej korzystać - powiedziała Grażyna Ciurzyńska, Dyrektor Departamentu Kart Bankowych w Banku BGŻ
 
Bank proponuje do wyboru dwie opcje: karta bez możliwości wypłaty gotówki z bankomatu „Tylko Zakupy” z atrakcyjnym oprocentowaniem 11,90 proc. oraz „Zakupy i Gotówka” z możliwością wypłaty gotówki z oprocentowaniem  kredytu na poziomie 19,90 proc.
 
Karta powiązana jest z bezpłatnym pakietem ubezpieczeniem chroniącym przed nieuprawnionym użyciem karty przez osobę trzecią oraz przed utratą lub uszkodzeniem zakupów dokonanych za jej pomocą.
 
Nowa oferta jest skierowana głównie do klientów chcących skorzystać z wygodnej formy płatności za codzienne zakupy lub szybkiego dostępu do gotówki, szczególnie w okresie przedświątecznym.
           
Więcej informacji o karcie można znaleźć na www.bgz.pl

Źródło Bank BGŻ. Dostarczył netPR.pl

Źródło informacji - Newseria

Authors

Related posts

Top