Wiadomości branżowe

“mBank 007”

mBank – pierwszy wirtualny bank w Polsce, detaliczne ramię BRE Banku SA – z okazji zbliżającej się drugiej rocznicy urodzin, umożliwia swoim Klientom wygranie atrakcyjnych nagród w promocji „mBank 007”.

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które w okresie od 1 listopada do 31 grudnia br. będą dokonywać płatności bezgotówkowych kartami Visa mBanku.

W promocji „mBank 007” podstawową rolę odgrywa najwyższa wartość zakupów dokonywanych kartami mBanku – delfinkami. Najbardziej atrakcyjne nagrody czekają na posiadaczy delfinków ubezpieczonych w Pakiecie Bezpieczna Karta.

Dodatkowo w okresie dwóch miesięcy trwania Konkursu – każdego dnia – mBank będzie nagradzał dwie osoby, które dokonają zakupów kartami Visa mBanku o największej wartości oraz najwięcej razy. Na koniec listopada i grudnia br. zostanie wyłonionych dwóch kolejnych laureatów. Jedna osoba, która najczęściej korzystała ze swojej karty przez cały miesiąc – druga, która w tym czasie zrealizowała zakupy na największą kwotę.

Laureatem nagrody głównej promocji „mBank 007” – markowego kompletu narciarskiego – zostanie osoba, która w ciągu całego dwumiesięcznego konkursu dokona zakupów na największą kwotę. Wyróżnienia będą przyznawane na podstawie transakcji dokonanych kartami Visa mBanku, ubezpieczonymi w ramach Pakietu Bezpieczna Karta.

Pakiet Bezpieczna Karta to pierwsze ubezpieczenie oferowane przez bank wirtualny na polskim rynku, gwarantujące zabezpieczenie środków pieniężnych zgromadzonych na koncie (do sumy ubezpieczenia) po utracie karty oraz pokrycie strat w razie rabunku gotówki pobranej z bankomatu. Karty Visa Electron w mBanku można ubezpieczyć dzwoniąc na mLinię lub przez Internet.

Konkurs „mBank 007” został zorganizowany wspólnie z Visa International, przy współpracy z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeniowym Ergo Hestia SA.

Szczegóły promocji na stronie internetowej:

http://www.cafe.mbank.com.pl/visa007/index.php

Misja mBanku:

Maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych.

mBank proponuje model biznesowy, w którego centrum znajduje się Klient. Oferta mBanku skierowana jest dla ludzi ceniących czas i pieniądze – dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody.

mBank zapewnia bankowość w zasięgu ręki, dostępną w każdym czasie, z dowolnego miejsca na świecie. Używane przez mBank nowoczesne technologie pozwalają zrealizować dowolne transakcje za pośrednictwem telefonu komórkowego, telefonu stacjonarnego, komputera oraz bankomatu. Rezygnując z rozwoju sieci oddziałów własnych w tradycyjnym wydaniu, mBank zmniejszył koszty działania, a dzięki osiągniętym w ten sposób oszczędnościom może zaoferować znaczne lepsze oprocentowanie oszczędności i kredytów niż banki tradycyjne. mBank oferuje nie tylko najlepsze ceny w danej kategorii produktów, ale jednocześnie zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo na polskim rynku finansowym.

mBank jest liderem na rynku bankowości elektronicznej. Zastosowanie i ciągły rozwój technologii zapewnia mBankowi przodownictwo w obszarze innowacji i poziomu rozwoju technologii informacyjnych w polskim sektorze bankowym.

mBank kreuje aktywnie tożsamość marki w oparciu o wartości bliskie wszystkim pracownikom: wolność, niezależność, maksimum korzyści, dynamizm i przejrzystość oraz rzetelność na wszystkich płaszczyznach. mBanku chce aby Klienci, czerpiąc wiele korzyści z relacji finansowych, jednocześnie dostrzegali wyjątkową jakość usług, przyjazne otoczenie, oraz doceniali przodująca rolę banku w kształtowaniu innowacyjnych rozwiązań w finansach osobistych.

Klienci mogą oczekiwać, że mBank:

– oferuje najbardziej potrzebne produkty i usługi w najlepszych cenach i jakości na rynku,

– dostarcza wybrane innowacyjne produkty finansowe dla Klientów indywidualnych: rachunek oszczędnościowy (eMax), nowoczesny rachunek osobisty (eKonto), rachunek dla osób prowadzących działalność gospodarczą (mBiznes Konto) oraz rachunek dla młodzieży (IzzyKonto),

– jest dostępny24/7/365 za pośrednictwem Internetu, PC, telefonu stacjonarnego i komórkowego, bankomatu, a wszystkie transakcje odbywają się w czasie rzeczywistym,

– oferuje najlepsze ceny i jakość produktów w danej kategorii, jest dostępny zawsze i wszędzie.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts