Wiadomości branżowe

Konkurs fotograficzny “Ucieleśnienie fotografii”

Galeria Internetowa SwiatAktu.pl ma przyjemność zaprosić do udziału w konkursie fotograficznym „Ucieleśnienie fotografii”. Akt od zawsze jest przedmiotem sztuki. Najwięksi artyści od wieków potrafią pokazać, że ludzkie ciało jest wybitnym dziełem. Ukazujące nagość „Dawid” Michała Anioła, „Maja naga” Goi czy „Panny z Avignon” Picassa to

Galeria Internetowa SwiatAktu.pl ma przyjemność zaprosić do udziału w konkursie fotograficznym „Ucieleśnienie fotografii”. Akt od zawsze jest przedmiotem sztuki. Najwięksi artyści od wieków potrafią pokazać, że ludzkie ciało jest wybitnym dziełem. Ukazujące nagość „Dawid” Michała Anioła, „Maja naga” Goi czy „Panny z Avignon” Picassa to największe osiągnięcia kultury światowej.

Liczymy, że Państwo podzielą się z nami swoimi fotografiami ukazującymi artyzm ludzkiego ciała. Czekamy na prace pokazujące akty zarówno kobiece jak i męskie, pokazujące młodych i starych, pięknych i brzydkich. Zależy nam na tym, żeby nadesłane prace potrafiły uchwycić zachwyt nad ciałem człowieka.

Na zwycięzców czekają nagrody książkowe z wydawnictwa Helion. „Inspirujące Fotografie” autorstwa Lynne Eodice, „Fotografia portretowa i reportażowa” Erin Manning i „Adobe Photoshop Lightroom2-podręcznik dla fotografów” Martina Eveninga.

Zwycięzcą zostanie osoba, której praca dostanie najwięcej głosów w czasie trwania konkursu. Głosować w konkursie mogą jedynie osoby zalogowane w serwisie SwiatAktu.pl.

Nagrodą za pierwsze trzy miejsca będzie komplet trzech książek od wydawnictwa Helion: „Inspirujące Fotografie” autorstwa Lynne Eodice, „Fotografia portretowa i reportażowa” Erin Manning i „Adobe Photoshop Lightroom2-podręcznik dla fotografów” Martina Eveninga.

Dodatkowo, co dziesiąta osoba biorąca udział w głosowaniu otrzyma jedną z wymienionych powyżej książek.

Aby wziąć udział w konkursie należy założyć konto w serwisie SwiatAktu.pl  http://www.swiataktu.pl/login oraz dodać fotografię do konkursu w swoim profilu http://www.swiataktu.pl/profil,konkursy

Czas trwania konkursu: 16 grudnia 2009 do 16 lutego 2010

Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Żywność na Wielkanoc potaniała. Średnio za produkty zapłacimy o 4 proc. mniej niż rok temu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy