Wiadomości branżowe

Kolejni właściciele banku

Czy można zostać właścicielem banku posiadając zaledwie kilkadziesiąt tysięcy złotych? Okazuje się, że dzięki systemowi Placówek Partnerskich MultiBanku ? nowatorskiemu projektowi rozwijanemu z sukcesem od 2003 roku ? jest to możliwe.

Dzisiaj (8.12.05) i jutro (9.12.05) kolejnych dwóch Partnerów dołączy do sieci MultiBanku. Będą to placówki w Głogowie i Grudziądzu. Oznacza to ciągły rozwój projektu oraz samego banku.

 – Placówki Partnerskie są w pełni funkcjonalnymi oddziałami MultiBanku ? tłumaczy Robert Madej, odpowiedzialny za projekt ? Oznacza to, że posiadają w swojej ofercie całościową gamę produktów: rachunki osobiste i firmowe, innowacyjną ofertę depozytową (Centrum Oszczędzania skupiające fundusze inwestycyjne) czy też produkty kredytowe przeznaczone dla osób fizycznych i biznesu. Dzięki takiemu bogactwu propozycji oraz jej bardzo dobrej cenie partner MultiBanku może doskonale funkcjonować na rynku, konkurując z innymi bankami ? dodaje Robert Madej. 

INFORMACJE DODATKOWE

  • Partner MultiBanku wynagradzany jest poprzez określenie procentowego udziału w opłatach, prowizjach i marżach od sprzedanych produktów i usług.
  • Ma pełny wpływ na prowadzenie Placówki i osiągane wyniki.
  • Oddziały MultiBanku posiadają strefę 24 godzinnego dostępu do Internetu, bankomatu, wpłatomatu i multilinii.
  • Obecnie MultiBank dysponuje 34 PP

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy