Wiadomości branżowe

INVEST-BANK udostępnia Klientom wpłatomaty sieci Euronet

INVEST-BANK S.A. udostępnia swoim Klientom, na preferencyjnych warunkach wpłatomaty sieci  Euronet. Euronet Polska Sp. z o.o. jest liderem w przetwarzaniu elektronicznych transakcji finansowych, a także  właścicielem i operatorem jednej z największych, niezależnych sieci wpłatomatów.

Wpłatomaty nazywane także ?drugą stroną bankomatu? są urządzeniami, dzięki którym w szybki i bezpieczny sposób wpłacisz gotówkę na swoje konto ? kiedy i gdzie chcesz, i tyle ile akurat potrzebujesz.  Nie trzeba składać wizyty w Oddziale Banku, ani czekać w kolejce na Poczcie. Dotyczy to zarówno Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Dla klientów indywidualnych rozwiązanie to jest niezwykle przydatne, szczególnie kiedy muszą szybko  zasilić konto w celu np. spłaty kredytu. Klienci instytucjonalni, natomiast mogą w szybki i prosty sposób dokonać wpłaty np. dziennego utargu.

Sieć wpłatomatów Euronet w Polsce to już ponad  250 urządzeń, zlokalizowanych w miejscach powszechnie uczęszczanych i łatwo dostępnych m.in. w pasażach, centrach i galeriach handlowych. W zależności od lokalizacji wpłatomaty są dostępne 24h/ 7 dni w tygodniu.

Wpłatomaty Euronet to nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy. Dla Klientów detalicznych INVEST-BANK są całkowicie bezpłatne, niezależnie od wysokości  i częstotliwości wpłat. Klienci instytucjonalni płacą prowizję zgodnie z obowiązującą  tabelą opłat Banku.

Korzystanie z wpłatomatów Euronet jest bardzo proste, swoim mechanizmem przypomina transakcje wypłaty gotówki z bankomatu. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie wpłatomatu. Po zakończeniu transakcji należy pamiętać o zabraniu potwierdzenia wpłaty.

Dzięki trwającej już współpracy z firmą Euronet, Klienci INVEST-BANK korzystają na preferencyjnych warunkach z bankomatów należących do sieci Euronet. Posiadacze karty debetowej INVEST-BANK S.A. wydanej do rachunku detalicznego nie ponoszą żadnych kosztów wypłaty gotówki z bankomatów Euronet. Dla rachunku firmowego, jednorazowy koszt transakcji wynosi tylko 1 złoty, a kwota ta nie jest uzależniona od kwoty pobieranych środków. 

Więcej informacji na investbank.pl,  euronetpolska.pl oraz facebook.com/euronetpolska

Źródło Euronet. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts