Wiadomości branżowe

Gotówka w mBanku nie tylko na świąteczne prezenty

W okresie przedświątecznych zakupów i wzmożonych potrzeb finansowych Klientów, mBank proponuje KREDYT ratalny plus z gwarantowanym oprocentowaniem minimalnym.

W ramach trwającej promocji, osoby, które złożą wniosek do 31.12.2005 roku, mogą otrzymać KREDYT ratalny plus z gwarantowanym minimalnym oprocentowaniem:

  • dla Klientów mBanku -14,45%,
  • dla osób nie posiadających konta w mBanku – 17,05%.

KREDYT ratalny plus można otrzymać na dowolny cel, bez zbędnych formalności, nawet przy niskich stałych dochodach. mBank nie wymaga poręczycieli czy dodatkowego ubezpieczenia. Dodatkowo, będąc Klientem, można uzyskać kredyt jedynie na podstawie 2 dokumentów tożsamości. Aby otrzymać wyższy limit, wniosek może złożyć dwóch niespokrewnionych ze sobą kredytobiorców.

W ramach kredytu mBank oferuje od 500 do 100 000 na okres od 3 miesięcy do 60 miesięcy. Pieniądze można wykorzystać od razu, dzięki bezpłatnej karcie Visa Electron, dokonując transakcji bezgotówkowych w milionach punktów honorujących karty VISA. Klienci preferujący gotówkę mają możliwość skorzystania z sieci ponad 8000 bankomatów na terenie całego kraju. Dodatkowo każda wpłata na konto zmniejsza wysokość zadłużenia, a odsetki naliczane są tylko od rzeczywiście wykorzystanej kwoty, a nie od całego przyznanego limitu.

KREDYT ratalny plus został wprowadzony do oferty mBanku w lipcu 2004 roku. Jest to nowoczesny i wyróżniający się produkt wśród kredytów gotówkowych. Integracja z bezpłatnym kontem umożliwia stały dostęp do informacji o stanie zadłużenia przez Internet i telefon. Pozwala to na pełną kontrolę nad spłatą i wykorzystaniem kredytu.

Elastyczna konstrukcja produktu umożliwia Klientom redukcję kosztów. Myślę, że jest to istotny aspekt, zwłaszcza teraz, w czasie przedświątecznej gorączki, gdy każda złotówka pracuje na kolejny prezent. Jednocześnie przy mniejszych kwotach kredytu formalności ograniczyliśmy do minimum. Mam nadzieję, że Klienci docenią łatwość otrzymania dodatkowej gotówki – tłumaczy Piotr Frankowski, odpowiedzialny za kredyty konsumpcyjne w mBanku.

Od początku roku wartość sprzedaży kredytu ratalnego przekroczyła 55 milionów . Rośnie także średnia wartość udzielonego kredytu, która obecnie wynosi 9 tys. zł.

KREDYT ratalny plus można uzyskać w bardzo krótkim czasie w jednym z 33 mKiosków, składając wniosek przez stronę internetową mBanku lub telefonicznie, za pośrednictwem mLinii. Przy podpisaniu pierwszej umowy Klient może zadecydować, czy chce, by kredyt uległ automatycznemu odnowieniu.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts