Wiadomości branżowe

Ericsson podpisał umowę ramową z firmą Polkomtel na dostawy do sieci GSM/WCDMA

Ericsson podpisał ramową umowę z firmą Polkomtel na dostawę urządzeń sieci GSM/EDGE i WCDMA, które uzupełnią istniejącą sieć Plus GSM.

 

W ramach umowy Ericsson będzie dostarczał i wdrażał elementy sieci 2G/3G oraz zapewni integrację oraz optymalizację systemu, włączając w to integrację z infrastrukturą różnych dostawców. Ericsson zapewni też szkolenia oraz wsparcie techniczne dla dostarczonych rozwiązań, a w pierwszym roku będzie asystował przy utrzymaniu sieci. Dostawy rozpoczną się w 2005 roku.

 

?Użytkownicy telefonii komórkowej w Polsce mogą już korzystać z ekscytujących usług, takich jak telefonia wideo, muzyka w komórce, a także szerokopasmowy, bezprzewodowy dostęp do Internetu. ? powiedział Lars E. Svensson, prezes firmy Ericsson Sp. z o.o. ? Wybór firmy Polkomtel jest dla nas powodem do dumy, gdyż teraz wspólnie Ericsson i Polkomtel będą pracować nad coraz szerszym i bardziej zaawansowanym dostępem do tych usług.?

 

Ericsson dostarczy wysokiej jakości systemy GSM, EDGE i WCDMA, co umożliwi operatorowi Plus GSM przedstawienie klientom szerokiej gamy usług i korzyści z nich płynących.

 

Rozwiązania 3G firmy Ericsson zapewniają skuteczną i korzystną finansowo migrację z sieci drugiej generacji GSM.

Źródło Ericsson Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy