Konto Wiadomości branżowe

?Dzień przedsiębiorczości? w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski już po raz kolejny wziął udział w programie „Dzień przedsiębiorczości” organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. 22 marca br., uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski,

ING Bank Śląski już po raz kolejny wziął udział w programie „Dzień przedsiębiorczości” organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. 22 marca br., uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski, mieli możliwość zapoznania się z pracą w banku na różnych stanowiskach.

„Dzień przedsiębiorczości” w ING Banku Śląskim od lat cieszy się dużym zainteresowaniem młodzieży. W tegorocznej edycji, Bank przygotował dla uczniów ponad 80 różnych stanowisk. Uczniowie sami wybrali stanowiska, które chcieliby w tym dniu odwiedzić. Pracownicy banku zapoznawali gości ze specyfiką pracy w danej jednostce oraz z zakresem wykonywanych obowiązków, a także udzielali informacji o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu.Bank uczestniczy w projekcie od 2006 roku.

Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości organizuje „Dzień przedsiębiorczości”, aby przybliżyć młodym ludziom różne zawody i pomóc im w racjonalnym wyborze ścieżki zawodowej w dorosłym życiu. Dzięki kilkugodzinnym praktykom w wybranym miejscu pracy uczniowie mają możliwość zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie.

Projekt „Dzień przedsiębiorczości” jest objęty honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

A to już wiesz?  122 tys. zł za najdroższe domeny listopada

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy