Biuletyn – nowe źródło informacji dla użytkowników SFI

mBank w ramach działań edukacyjnych oraz informacyjnych związanych z funkcjonowaniem Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych wprowadza Biuletyn użytkowników SFI  - dwumiesięcznik dla inwestujących  Klientów mBanku.< ?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Biuletyn użytkowników SFI zawiera bieżące informacje na temat funkcjonowania supermarketu i jego rozwoju oraz porady i analizy dotyczące rynku funduszy i sposobów inwestowania.

Biuletyn jest źródłem kompleksowej informacji na temat rozwoju elektronicznego kanału dystrybucji jednostek funduszy inwestycyjnych, który obecnie - za sprawą mBanku - rozwija się bardzo dynamicznie.

Bezpłatną, elektroniczną subskrypcję Biuletynu można zamówić w serwisie internetowym SFI:

http://www.fundusze.mbank.com.pl/biuletyn.pl

W pierwszym numerze publikacji zostały poruszone tematy dotyczące aktualnych wydarzeń w Supermarkecie FI (aktywa i liczba Klientów), efektywności inwestycji od początku istnienia SFI (najpopularniejsze fundusze, zwroty z funduszy, analiza "profilów inwestycyjnych") oraz porady - dlaczego warto inwestować w fundusze długoterminowo.

http://www.fundusze.mbank.com.pl/biuletyn.pl?cmd=last

Supermarket Funduszy Inwestycyjnych to usługa, która umożliwia Klientom mBanku łatwy dostęp do stale poszerzającej się gamy funduszy inwestycyjnych różnych TFI. Klienci mBanku (posiadacze eKONTA), po aktywowaniu usługi mogą przez Internet lub za pośrednictwem mLinii nabyć jednostki funduszy lub umorzyć je i zamienić na gotówkę. Zgodnie ze strategią oferowania najlepszych warunków Klientom za transakcje nabycia i umorzenia jednostek nie jest pobierana prowizja.

O atrakcyjności Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych świadczą:

  • szeroka oferta funduszy inwestycyjnych należących do różnych towarzystw i różnych kategorii/klas,
  • obsługa 24 godziny na dobę, przez Internet i telefon,
  • minimalny poziom opłat i prowizji, programowa rezygnacja z opłat ponoszonych przez Klientów przy nabyciu i umorzeniu jednostek,
  • przejrzysty i pełny zakres informacji dotyczących inwestowania w jednostki funduszy,
  • specjalny serwis www zwierający codzienne, aktualne ceny jednostek funduszy oraz historyczne wartości jednostek,
  • sprawdzony i bezpieczny system transakcyjny mBanku

Bezprowizyjny i wygodny sposób zakupu oraz umarzania jednostek funduszy w coraz większym stopniu spotyka się z zainteresowaniem i uznaniem Klientów, którzy przez osiem miesięcy od uruchomienia usługi, zainwestowali blisko 200 mln zł w aktywa FI.

Przy utrzymaniu dotychczasowej dynamiki przyrostu aktywów, realne jest przekroczenie poziomu 300 mln zł do końca br. W chwili obecnej na platformie SFI dostępne są  34 fundusze inwestycyjne (we wrześniu grono dostępnych funduszy powiększyło się o osiem funduszy CAIB) zarządzanych przez siedem towarzystw: TFI Skarbiec, SEB TFI, Górnośląskie TFI, TFI PZU, TFI Banku Handlowego, Warta TFI i CAIB.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Źródło informacji - Newseria

Authors
Tags , , ,

Related posts

Top