Wiadomości branżowe

Allegro.pl wspiera powodzian

Największy polski serwis aukcyjny Allegro.pl informuje o wielkiej akcji na rzecz powodzian, którą organizuje od dnia 1.08. wraz z portalem Gazeta.pl (http://www.gazeta.pl) oraz lokalnymi oddziałami Gazety Wyborczej pod egidą Polskiej Akcji Humanitarnej (http://www.pah.org.pl). Na specjalnie przygotowanych do tego celu stronach pod adresem http://www.allegro.pl/powodz znajdują się setki przedmiotów, z których dochód wesprze konta organizacji charytatywnych wspierających powodzian. Unikatowym elementem akcji jest fakt, że każdy użytkownik Internetu, także firmy, mogą wystawić na aukcjach dowolny przedmiot na a cały dochód przeznaczyć na rzecz powodzian. Wszystkie aukcje na ten cel są zwolnione od wszelkich opłat a dodatkowo serwis Allegro.pl za darmo promuje je na swoich stronach.

Przez pierwsze trzy dni akcji łączna wartość przedmiotów wystawionych na licytacje przekroczyła 13000 zł i rośnie z minuty na minutę. Akcja “Pomóż powodzianom” będzie prowadzona aż do odwołania.

Dotychczas akcję “Powódź” (http://www.allegro.pl/powodz) wsparły wspaniałymi przedmiotami takie firmy tak L2Mobile, Siemens, Creative Labs, Hewlett-Packard, Reebok, Clik&Buy, Logitech, Euroflorist, Intel, Reentsma, Pinnacle Systems, PZPN.pl, Opel Szpot i Shell. W drodze są następne!

Na koniec serdeczna prośba od pracowników koordynujących akcję o przekazanie niniejszego komunikatu do zaprzyjaźnionych firm, osób i serwisów WWW w celu jak największego rozpropagowania tego szczytnego celu. W miarę możliwości prosimy także o wsparcie akcji przez zamieszczanie na swoim serwisie WWW banera (można je ściągnąć stąd: http://www.allegro.pl/powodz/pomoc1.gif;

http://www.allegro.pl/powodz/pomoc2.gif) kierującego użytkowników do strony http://www.allegro.pl/powodz. W góry dziękujemy za wszelką pomoc udzieloną powodzianom!

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts