Wiadomości branżowe

1001. Bankomat banku PEKAO SA

Klienci Banku Pekao SA mogą od dziś korzystać z ponad tysiąca bankomatów. W ramach rozwoju sieci placówek i bankomatów tysiąc pierwszy bankomat Pekao SA uruchomiło w Babich Dołach koło Trójmiasta, w siedzibie Dowództwa Gdyńskiej Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej. Bank Pekao SA bardzo intensywnie rozbudowuje sieć swoich bankomatów - w ubiegłym roku

Klienci Banku Pekao SA mogą od dziś korzystać z ponad tysiąca bankomatów.
W ramach rozwoju sieci placówek i bankomatów tysiąc pierwszy bankomat Pekao SA uruchomiło w Babich Dołach koło Trójmiasta, w siedzibie Dowództwa Gdyńskiej Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej.

Bank Pekao SA bardzo intensywnie rozbudowuje sieć swoich bankomatów – w ubiegłym roku przybyło ich ponad 100, plany na ten rok są podobne. Oznacza to, że Pekao SA uruchamia nowy bankomat średnio co trzy dni! Obecnie rozbudowa sieci koncentruje się na terenach podmiejskich i na wsi, gdzie klienci nadal mają ograniczony dostęp do usług bankowych. Jeśli chodzi o duże ośrodki miejskie, Pekao SA jest w czołówce pod względem ilości bankomatów. Przykładowo w Krakowie klienci mogą korzystać z 41 bankomatów, w Trójmieście z 50, a w Warszawie z 139.

Przekroczenie magicznej liczby tysiąca bankomatów to dla Banku Pekao SA powód do dumy przede wszystkim dlatego, że dzięki temu nasi klienci mogą korzystać z usług banku w coraz szybszy i wygodniejszy sposób powiedział Sebastian Łuczak, rzecznik prasowy Pekao SA.

Centrum Kart i Czeków (CKC) Banku Pekao SA, które autoryzuje wszystkie transakcje bankomatowe, odnotowuje codziennie średnio 206 tys. operacji przeprowadzanych
za pośrednictwem bankomatów o łącznej wartości ponad 43,7 mln zł. W godzinach szczytu CKC obsługuje powyżej 70 operacji na sekundę.

Źródło Bank Pekao SA. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Polskie start-upy z dużymi szansami na zagranicznych rynkach

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy