Wiadomości branżowe

ZyXEL na Forum IT Administracji Samorządowej

5 grudnia 2007 w Warszawie odbędzie się I Forum IT Administracji Samorządowej. Będzie to największa impreza technologiczna tego typu, dedykowana specjalnie dla urzędów administracji samorządowej i skupiająca jedynie wystawców rozwiązań technologicznych dedykowanych, jako optymalne dla zastosowań w urzędach małych i średnich naszej administracji szczebla terytorialnego.
Podczas tego wydarzenia firma ZyXEL zaprezentuje urządzenia z rodziny ZyWALL np. ZyWALL 1050, ZyWALL 5/35/70 UTM zaimplementowane już w niektórych jednostkach administracji rządowej, a także nowe rozwiązania, które pojawiły się w ostatnim czasie w ofercie ZyXELa, czyli zintegrowane bramy bezpieczeństwa ZyWALL USG.

„Obecność naszej firmy na Forum IT Administracji Samorządowej jest jak najbardziej naturalna i uzasadniona” – mówi Maciej Mikułowski, Product Manager w ZyXEL Communications Polska – „Posiadamy w ofercie szeroką gamę rozwiązań gotowych do wdrożenia w urzędach terytorialnych. Część z nich sprawdziła się już np. w Ministerstwie Kultury, w Urzędach Miejskich / Gminnych m.in. w Bieslku-Białej, Zgierzu czy Żabiej Woli. Podczas trwania Forum zaprezentujemy także nowe produkty z serii ZyWALL USG stanowiące zintegrowane rozwiązania do zabezpieczenia styku urzędu z internetem”

Prezentacja firmy ZyXEL będzie miała miejsce 5 grudnia o godzinie 13.20

Informacje o I Forum IT Administracji Samorządowej

Forum to największa impreza technologiczna dedykowana specjalnie dla urzędów administracji samorządowej i skupiająca jedynie wystawców rozwiązań technologicznych dedykowanych jako optymalne dla zastosowań w urzędach małych i średnich naszej administracji szczebla terytorialnego. Organizatorzy postawili sobie za cel – stworzenie jednego miejsca, w którym przedstawiona oferta rozwiązań technologicznych z zakresu IT umożliwi kierownikom jednostek samorządowych dokonać skutecznego wyboru odpowiednich technologii dla zapewnienia rozwoju swoich urzędów oraz przyczyni się do standaryzacji wdrażanych systemów IT opartych na sprawdzonych rozwiązaniach z rynku, których użycie zostało poparte referencjami innych urzędów administracji publicznej. Forum odbędzie się 5 grudnia 2007 w Warszawie w hotelu NOVOTEL AIRPORT; ul. 1 sierpnia 1

O firmie

Firma ZyXEL powstała w roku 1989 na Tajwanie. Swoje działania dostosowuje do potrzeb dynamicznie rozwijającej się branży sieciowej. ZyXEL skupiał swoją uwagę kolejno na różnych typach produktów: od modemów, przez urządzenia ISDN i rutery w segmencie SOHO, aż po pełną gamę rozwiązań sieciowych dla szerokiej, dobrze zdefiniowanej bazy klientów, w tym dla dużych firm i operatorów usług sieciowych.

Źródło ZYXEL. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts