Zimowa promocja Orange dla kierowców

Do 29 lutego wszyscy klienci Orange tankujący na stacjach Statoil mogą skorzystać z okazyjnej oferty przygotowanej wspólnie z epay Polska. W tym okresie każdy zakup doładowania o wartości 35 zł będzie premiowany dodatkowymi 60 minutami na połączenia w ramach sieci Orange.

Doładowanie można nabyć poprzez terminale epay znajdujące się w kasach stacji Statoil. Otrzymany wydruk zawiera 14-cyfrowy kod. Aby doładować konto należy w telefonie wpisać: *125*14 cyfrowy kod# i nacisnąć zieloną słuchawkę. Przy doładowaniu o wartości 35 zł, klienci Statoil otrzymają dodatkową godzinę na rozmowy w ramach sieci Orange. Bonusowe minuty zachowują ważność przez miesiąc. Doładowanie promocyjne ?35 + 60? przedłuża ważność konta o dziewięć miesięcy. Po zakończonej sukcesem operacji każdy klient otrzymuje również SMS potwierdzający zasilenie konta. 

Promocja obejmuje wszystkie stacje Statoil na terenie całej Polski.


***

Dodatkowe informacje

epay Polska ? spółka należąca do Euronet Worldwide, Inc. (NASDAQ: EEFT), jest wiodącym w Polsce dystrybutorem elektronicznych doładowań kont telefonów komórkowych za pomocą terminali POS i bankomatów. Dodatkowo pod marką epay dostępne jest szerokie portfolio produktów i usług takich jak: karty do rozmów międzynarodowych VoIP, karty przedpłacone i podarunkowe, a także płatności kartą i płatności rachunków. Ponadto, na terminalach epay, dostępne są karty paysafecard oraz Ukash służące do płatności internetowych. Nowością w ofercie epay są kupony OVI Muzyka umożliwiające płacenie za muzykę w serwisie internetowym OVI Muzyka. Firma dysponuje siecią terminali POS w ponad 9 000 lokalizacji.
Orange ? marka telefonii komórkowej, której operatorem jest Polska Telefonia Komórkowa Centertel. Na światowym rynku marka Orange pojawiła się w 1994 roku. Polskim klientom znana jest od 2005 roku, kiedy zastąpiła popularną Ideę. Klienci Orange mogą korzystać z szerokiego portfolio usług i promocji, takich jak: oferty abonamentowe, na kartę (pre-paid), mix, dostęp do Internetu o największym zasięgu w Polsce oraz liczne usługi dodatkowe, w tym: pocztę elektroniczną, roaming, usługi multimedialne, portal mobilny Orange World i mobilną telewizję w komórce.
Statoil Poland ? firma obecna w Polsce od 1992 roku, prowadzi sieć stacji paliw liczącą 341 obiektów. Zatrudnia w Polsce ok 3000 pracowników. Statoil Poland jest częścią spółki Statoil Fuel& Retail, wiodącej skandynawskiej firmy detalicznej, sprzedającej paliwa transportowe poprzez sieć 2.300 stacji paliw w Norwegii, Danii, Szwecji, Polsce, Estonii, Rosji na Łotwie i Litwie. Oferta firmy Statoil Fuel& Retail obejmuje również paliwo lotnicze, żeglugowe, oleje i smary oraz produkty chemiczne.

Źródło informacji - Newseria

Authors

Related posts

Top