Zakupy świąteczne w mBanku

mBank zaprasza na zakupy do świątecznego pasażu w mSZOPIE, gdzie na Klientów czekają liczne promocje i rabaty. Dodatkowo mKlienci mogą wygrać atrakcyjne nagrody w konkursie mikołajkowym.

W związku ze zbliżającymi się Mikołajkami oraz świętami Bożego Narodzenia mBank wraz z partnerami platformy mSZOP przygotował atrakcyjną ofertę zakupów poprzez Internet.

Dobrym prezentem dla bliskiej osoby zawsze jest ciekawa książka lub płyta. Teraz płacąc za zakupy w salonach EMPiK kartami mBanku, Klient otrzyma 9,9% rabatu. W specjalnej promocji znajduje się ponad 100 produktów.

Jeżeli ktoś szuka eleganckiego prezentu, może skorzystać z oferty wspaniałej biżuterii w sklepie internetowym Jubiler - dla Klientów mBanku 14% taniej.

Osoby, które jeszcze nie zdecydowały, jakie upominki chcą podarować rodzinie i znajomym, mogą poszukać inspiracji w sklepie Cudowne Prezenty. Dzięki specjalnej wyszukiwarce łatwo i szybko można znaleźć podarunek dla każdego.

Nowością w mSZOPie jest możliwość zakupu telefonów komórkowych w sieci Orange po bardzo korzystnych cenach. Oferta obejmuje zarówno szeroki asortyment aparatów telefonicznych a także planów taryfowych oraz zestawów startowych.

Ponadto mBank wraz z Pocztą Kwiatową z okazji Mikołajek przygotował konkurs, w którym do wygrania są bukiety kwiatów, multimedia PWN, ekskluzywne wina, biżuteria oraz wiele innych atrakcyjnych nagród. Wystarczy odpowiedzieć na pytania dotyczące organizatorów konkursu. Zabawa trwa do6 grudnia.

Obecnie w mSZOPIE znajduje się 33 kategorii produktów i usług, w ramach których mKlienci mogą skorzystać z ofert przeszło 90 sklepów on-linowych. W ramach płatności dokonywanych za pośrednictwem usługi mTRANSFER oraz wirtualnych kart Visa - eKART, obroty przekroczyły w październiku 100 mln zł.

mSZOP jest integralną częścią serwisu mBanku a także platformą informacyjną, na bieżąco prezentującą najciekawsze oferty partnerów. Powstał z myślą o Klientach mBanku, dla których Internet stanowi naturalne środowisko nie tylko przy dokonywaniu transakcji finansowych, ale również jest miejscem zakupu szerokiej gamy produktów i usług na specjalnych warunkach.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Źródło informacji - Newseria

Authors
Tags , , ,

Related posts

Top