Wiadomości branżowe

Wirtualne czekoladki

Wirtualne czekoladki
„Odliczamy do świąt” - to propozycja świątecznej zabawy dla Internautów, którzy odwiedzą witrynę www.multibank.pl  - Akcja nawiązująca do tradycji kalendarzy adwentowych wypełnionych czekoladkami potrwa do Wigilii – tłumaczy Monika Pabich z MultiBanku. –  Zaproponowaliśmy wirtualne okienka, w których znajdują się rabaty na prezenty, kolędy do pobrania, tapety – dodaje.Oprócz atrakcyjnych rabatów klienci MultiBanku mogą spodziewać się propozycji specjalnych warunków w przypadku skorzystania z produktów bankowych. Już wkrótce w kalendarzu będzie można znaleźć m.in. kupon na darmowe, roczne prowadzenie konta bankowego.

?Odliczamy do świąt? – to propozycja świątecznej zabawy dla Internautów, którzy odwiedzą witrynę www.multibank.pl 

 – Akcja nawiązująca do tradycji kalendarzy adwentowych wypełnionych czekoladkami potrwa do Wigilii ? tłumaczy Monika Pabich z MultiBanku. ?  Zaproponowaliśmy wirtualne okienka, w których znajdują się rabaty na prezenty, kolędy do pobrania, tapety ? dodaje.

Oprócz atrakcyjnych rabatów klienci MultiBanku mogą spodziewać się propozycji specjalnych warunków w przypadku skorzystania z produktów bankowych. Już wkrótce w kalendarzu będzie można znaleźć m.in. kupon na darmowe, roczne prowadzenie konta bankowego.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  ?Dzień Przedsiębiorczości? w Banku BGŻ

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy