Wiadomości branżowe

Weekend z mRabatkami

 rozpoczynający się weekend wszyscy Klienci mBanku będą mieli okazję skorzystać ze zniżek podczas zakupów w sklepach Levi’s, Vistula oraz Wólczanka. 20-procentowy rabat otrzyma każdy Klient płacący dowolną kartą mBanku.

Promocyjna oferta w wybranych sklepach Levi’s, Vistula oraz Wólczanka obowiązywać będzie w dniach 26-28 listopada br.  Aby otrzymać 20-procentową zniżkę należy przed dokonaniem płatności poinformować sprzedawcę o chęci skorzystania z rabatu. Promocja dotyczy wszystkich kart mBanku, zarówno debetowych i kredytowych, w tym także tych służących do płatności zbliżeniowych.   

Kolejne odsłony mRabatek są już w trakcie przygotowywania. Jednocześnie bank pracuje nad nową odsłoną programu rabatowego dla posiadaczy kart kredytowych, który zostanie przedstawiony wraz z początkiem nowego roku.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W ostatniej edycji rankingu konsumenckiego „Jakość Obsługi” (wrzesień 2010 r.) otrzymał przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010”. W grudniu 2009 r. w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi” „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator, został także ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r.”, przyznany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA „Złoty Bankier” w lutym 2010 r., to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

mBank – od 10. lat na polskiej scenie bankowej.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts