Stać Cię na dom z nowym oprocentowaniem

W ramach trwającej akcji STAĆ CIĘ NA DOM, mBank obniżył oprocentowanie kredytu hipotecznego, jaki mogą otrzymać jej Uczestnicy.

Od 14 grudnia mBank obniżył oprocentowanie kredytu w ramach mPLANU hipotecznego, przygotowanego specjalnie dla uczestników Akcji:

  • oprocentowanie: 2,45% w CHF (było 2,75%) oraz 5,75% w PLN (było 6,05%)
  • gwarantowana prowizja za przyznanie kredytu - 1%

Akcja STAĆ CIĘ NA DOM ruszyła wraz z ukazaniem się w kioskach październikowego numeru miesięcznika ?Ładny Dom? i potrwa do 15 września 2006 roku. Specjalnie dla Uczestników akcji, mBank przygotował promocyjną ofertę kredytu w ramach mPLANU hipotecznego.

Ponadto osoby, które wezmą w mBanku kredyt hipoteczny na kwotę powyżej 150 000 zł otrzymają w prezencie roczną prenumeratę mięsięcznika  Ładny Dom.

Program ma na celu uświadomienie Klientom, że zakup, lub budowa własnego domu nie jest rzeczą nierealną.

Aby zostać Uczestnikiem akcji, wystarczy:

  • przeprowadzić własną kalkulację zamiany mieszkania na dom, przy użyciu kalkulatora zamieszczonego na płycie CD (płyta poświęcona Akcji dołączona była do nr 10/05 Ładnego Domu, od 14 października 2005  kalkulator dostępny jest na www.ladnydom.pl)
  • wpisać jej wyniki do kuponu, publikowanego w kolejnych numerach Ładnego Domu ;
  • odesłać kupon na adres redakcji: Ładny Dom, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa z dopiskiem Stać Cię dom.

W zamian osoba zgłaszająca się do akcji otrzyma informator oraz Osobistą Kartę Uczestnika, którą należy okazać podczas spotkania z Doradcą Kredytowym mBanku oraz podczas zakupów u Partnerów akcji. Więcej informacji o uzyskaniu kredytu znajduje się na stronie serwisu mBanku.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Źródło informacji - Newseria

Authors

Related posts

Top