Konto Wiadomości branżowe

Rusza kolejna edycja Praktyk z Lwem

W marcu br. w ING Banku Śląskim rozpoczyna się szósta edycja programu Praktyki z Lwem. Program kierowany jest do ambitnych i przedsiębiorczych studentów, zainteresowanych zdobyciem pierwszych doświadczeń zawodowych w dużej i prężnie rozwijającej się organizacji.

Praktyki z Lwem organizowane są w blisko czterdziestu departamentach i jednostkach organizacyjnych ING Banku Śląskiego, zarówno w centrali (Warszawa oraz Katowice), jak i w oddziałach regionalnych. Projekty praktyk, na które można aplikować, charakteryzuje szeroki zakres tematyczny. W tym roku studenci będą mogli wybierać spośród praktyk obejmujących obszary m,in.: marketingu, prawa, HR, bankowości korporacyjnej czy IT.

Program Praktyki z Lwem to doskonała okazja na zdobycie doświadczenia zawodowego oraz zapoznanie się z specyfiką pracy w dużej organizacji finansowej. Bardzo często dla wielu uczestników praktyki stanowią pierwszy etap kariery w ING Banku Śląskim.

Praktyki z Lwem są płatne, trwają od dwóch do trzech miesięcy w okresie od lipca do września i kierowane są do studentów już od drugiego roku studiów, różnych kierunków oraz specjalności. Pierwszym etapem rekrutacji jest przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie ING Kariera na adres [email protected].

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy