Wiadomości branżowe

Przelewem pod choinkę

Świąteczne rabaty, w przypadku płatności MultiTransferem sięgające nawet 70 procent, to specjalna oferta MultiBanku, która potrwa do 3 stycznia 2006 roku.

 – Zakupy dokonywane w Internecie stają się coraz bardziej popularne, bo pozwalają uniknąć przedświątecznych kolejek i tłumów. Dlatego wraz z naszymi partnerami wprowadziliśmy specjalną propozycję dla Internautów – tłumaczy Aleksandra Marchowska z MultiBanku, odpowiedzialna za MultiTransfer.

MultiTransfer to usługa ułatwiająca realizację płatności przez Internet, za pomocą przelewu z rachunku w MultiBanku. Dzięki MultiTransferowi chcąc zrealizować transakcję w Internecie np. zapłacić w sklepie internetowym lub doładować telefon nie trzeba pamiętać ani wpisywać danych odbiorcy i numeru jego rachunku bankowego. Pola te wypełniają się automatycznie, dzięki temu unikniemy niebezpieczeństwa błędnego podania numeru konta, treści tytułu wpłaty, lub właściwej kwoty.

To atrakcyjne narzędzie, jak i rabaty oferowane przez MultiBank i jego partnerów zdecydowanie zachęcają do wirtualnych zakupów. Kupując książki, kwiaty, zegarki czy jakiekolwiek upominki otrzymujemy rabat – do promocji włączyły się nawet firmy oferujące rabaty na domeny internetowe, uzupełniając ofertę świąteczną dla miłośników niestandardowych prezentów gwiazdkowych. Obniżki sięgają nawet 70%, a w przypadku doładowań telefonów komórkowych 100%.

Stworzyliśmy bardzo prosty mechanizm, bezpieczniejszy od tradycyjnych przelewów, bo klient nie musi podawać długich numerów kont, pieniądze zawsze trafią na właściwe konto, jednym ?kliknięciem? realizujemy bezpieczny przelew, a przy tym jeszcze możemy skorzystać ze zniżek ? tłumaczy Aleksandra Marchowska, odpowiadająca za projekt.

Z możliwości doładowania on-line bardzo chętnie korzystają zarówno osoby fizyczne jak i firmy.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy